אקסס בארס

איך לזמן את מה שאת רוצה וגם…. לקבל עוד יותר טוב מזה!

אורנה מרום
נכתב על-ידי אורנה מרום

גם את מכינה רשימת "מכולת" כל שנה בתקווה שהפעם האביר שלך יופיע? אולי כמוני, הכנת לך רשימה מדוקדקת ומפורטת של איך את רוצה שיראה העסק שלך השנה וכמה כסף הוא יכניס לך? ביננו… זה עבד? כי לי זה עבד. אבל לא בדיוק. עד שהבנתי מה זה בעצם כש"זה עובד"…

אני מודה. גם אני הייתי שבויה בקונספט מסויים כזה שלפני כל חגי תשרי.

אני מזמנת את הלקוחות המדהימות שלי, אנחנו עושות יחד מעגל "סליחות" ושחרור, ואז מדמיינות לנו מה אנחנו רוצות לזמן לנו השנה, ואפילו יושבות לכתוב לפרטי פרטים, או סתם לכתוב אבל "רצוי כמה שיותר מפורט", או במקרה המרתק והיסודי יותר: מזמינה את הלקוחות שלי ל"סדנה ליצירת לוח חזון" , שזו פעילות מדהימה ויש בה המון חופש, ואני יודעת שזה נפלא ליצור דרך הדמיון והפעלת החושים.

רק שאת סדנת החזון שלי ליוו כל מיני תרגילים לחידוד ודיוק החזון. כלומר, יצירה חופשית אחרי "שיעור" באיך לזמן לנו את מה שאנחנו רוצות.  כל אדם צריך שיהיה לו חזון אחד לפחות. אך היום אני יודעת שדברים קורים אחרת כשאנחנו חופשיים מתבניות שהיינו רגילים אליהם עד היום. קורים דברים אחרים כשאנחנו משוחררים מציפיות למשהו מאוד מסויים.

חלק מהדברים שזימתי התגשמו לי והתגשמו ללקוחות שלי. אבל, והיה לי כאן אבל גדול –
לא משנה איפה הייתי מניחה את לוח החזון, לא משנה מה הוא כלל, בסיכומה של אותה שנה זה היה "ליד" ו"בערך".

הכיוון היה נכון, הרי הלב יודע לאן הוא משתוקק להגיע ועם מי הוא רוצה להיות. אבל משהו בכל זאת היה חסר.
המון תוכנות שרצו ברקע של ה"קופסא" שלי והפריעו לה להביא את הדברים לידי דיוק.

אז יצאתי לחקור למה זה יוצא על יד ולא בדיוק. עד ש… יום אחד נפל לי האסימון. בצילצול מרעיש! האמת שזה קרה בזכות הקורסים של "אקסס בארס" שאני מנחה בואכה שנה שנייה.

אחת מנקודות הבארס שאותן אנו לומדים בקורס "אקסס בארס", נקראת מעגל המימוש.

נקודת מעגל-המימוש מדברת על איך הדבר שאנחנו רוצים מתממש לנו בתוך החיים, באופן שבו אנחנו יוצאים ממגבלות של ציפיות ועל ידי כך מאפשרים למשהו שאפילו לא יכולנו לדמיין, להגיע ולהתממש בתוך החיים שלנו. פתאום קלטתי כמה הורגלתי לצפות מעצמי לכל מיני מעשים אשר יובילו לתוצאות, ושאותם מעשים וציפיות יובילו אותי לתוצאה מסויימת. רק שמעולם לא לקחתי בחשבון: ומה אם הציפיה הזו היא לא באמת הדבר המדוייק עבורי, אלא רק הדבר שאני חושבת שמתאים עבורי?

מה אם כל רשימות המכולת האלו שאני מכינה לעצמי בכל פעם שאני רוצה להגשים משהו, בעצם מגבילות אותי מלקבל משהו עוד יותר טוב ממה שאני בכלל מסוגלת לדמיין?

דקה וחצי של תובנה על ציפיות ותוצאות:

אמממ זה מעלה תהיות, נכון?

למה שלא אזמן לי אותו גבוה, חתיך, עשיר, חכם, חמוד, עם עיניים ירוקות ושיער שחור כפחם, קוביות בבטן ואיזה ג'וב חלומי שכולל טיולים מסביב לעולם?. או כמו שאמר לי פעם ציניקן אחד : אם את כזו טובה בזימונים אז למה את לא חיה בקריביים?.

כי אם תזמני אותו עם רשימה מדוקדקת כזו לפי איזו דמות של וולט דיסני שנחרטה לך בתת המודע בגיל 4, אולי תפספסי את האיש הנשמתי שלך, זה שיאהב אותך כמו שאף אחד מעולם לא?

אז לזמן או לא? אם כן, איך? ומה עליי לעשות שהזימון יהיה חופשי ככל האפשר ממגבלות?

כן!! לזמן!! למה לא? לזמן משמע להיות מכוון מטרה.

השלב המוקדם לזימון הוא השלב בו אנחנו מתחברים לרצון פנימי כל שהוא, מתחילים לחשוב על זה, לדמיין את הדבר ומה יקרה ואיך זה יהיה. שלב שלפעמים מכונה "שלב החלומות" שזה אומר : "תחלום שזה יצליח לך", "בחלומות שתשיגי את זה", "תפסיקי לחלום זה לא יקרה" או "בחיאת, תפסיקי לפנטז כל הזמן על דברים שאת לא יכולה לעשות". ובמילים אחרות: שלב הספקות, החששות, הספקנים והמחלישים.

דרך אגב, יש מה לעשות בעניין הזה ואתם מוזמנים להתייעץ איתי לגבי כלים שמפוגגים את מקומם הכבד של הספקנים מבית ומחוץ.

אז איך לזמן?

זה כבר סיפור אחר. שחררי את הנייר, את הרשימות, את כל מה שחשבת אי פעם שנכון או לא נכון עבורך. ובקשי. ככה, כן, בפשטות, בקול רם (מומלץ אך לא חובה).

את רוצה זוגיות? פשוט תשאלי מה יאפשר לזה לקרות? כן. אל תחפשי תשובות , רק תשאלי. בזה שאת שואלת את משחררת ליקום לעשות את העבודה ולהראות לך אותו. כשאת שואלת שאלות את לא נעולה בתבנית אחת של אביר על סוס לבן, אלא משוחררת לגלות מי האיש שלך. כשאת שואלת שאלות ולא עונה את משדרת ליקום – היי אני בוטחת בי. היי אני בוטחת בך. הייייי אני יודעת שיש לככוווללם , במיוחד לי!  אתה רוצה משרה מעניינת יותר? אז תפסיק לחפש. תשאל! מה יאפשר לי לקבל משרה שתאפשר לי להתעורר כל בוקר בסקרנות ותשוקה ליצור עוד ועוד כסף?

לשאול, זה כל הסיפור. למה? כי כשאנחנו מסכימים לשאול ולא קובעים עובדות בשטח, אנחנו יכולים לקבל הרבה מעבר לכל דמיון!

בכל אופן נראה לי שזה הזמן להפסיק לחפור לך ולהציע שאם ממש מרגיש לך דיגדוג, תצטרפי אליי לערב מיוחד במינו, שיתקיים ב 28.9.17 בשעה 19:00 בפרדס חנה, מחיר 250 ש"ח כולל הקלטת הערב והתהליכים שבו להאזנה חוזרת וכולל הגרלה בין המשתתפים לסשן אישי אחד איתי במתנה! כל הפרטים לגבי הערב ולהרשמה בטלפון 050-2355340

ואם מתחשק לך לעבור יום כזה אחד על אחד אישי במיוחד, את מוזמנת למלא את הפרטים המדוייקים ולשלוח אליי

 

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

[אודות] [שיתוף]

 

 

נעים להכיר

אורנה מרום

אורנה מרום

מתניעה אנשים קדימה לסימפוניה של אפשרויות

מנחה מוסמכת (CF) לגישת אקסס קונצ'סנס™, קורסי אקסס בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים מטעם ®Access Consciousness ארה"ב.
מטפלת בכירה בתטא הילינג, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך