Access bars – אקסס בארס

שני נזירי זן יצאו מהכפר אל המנזר, מרחק שלושה ימי הליכה. בדרכם הגיעו לנהר, שם פגשו נערה צעירה שביקשה מהם לסייע בידה לחצות לגדה השניה. ללא היסוס, העלה הנזיר הזקן את הנערה על גבו והעביר אותה לצידו השני של הנהר.

יומיים מאוחר יותר, כאשר הגיעו הנזירים למחוז חפצם, פנה הנזיר הצעיר אל חברו ואמר: אני כבר יומיים חושב והופך בזה ולא מבין, הרי אסור לנו לגעת בנשים. מדוע הסכמת לקחת את אותה נערה על גבך?

אני, אמר הנזיר הזקן, לקחתי את הנערה מצידו האחד של הנהר אל צידו השני והשארתי אותה שם – ואילו אתה – נושא את אותה נערה צעירה כבר יומיים על כתפייך.

מוסר השכל: יש דברים שצריך (ללמוד) לשחרר

מה היא שיטת אקסס-בארס?

כאשר אנחנו פועלים מתוך נקודות מבט מוקדמות לגבי מה אפשרי ומה אינו אפשרי בחיים, כאשר אנחנו משועבדים לאמונות נוקשות על איך האופן שבו העולם "עובד", מרחב האפשרויות שלנו מוגבל ומגביל את יכולתנו לשנות דברים. טיפול בגישת הבארס  ™ מאפשר למוסס את כל מה שמגביל אותנו מלהפתח לרעיונות חדשים ואפשרויות חדשות.

מתי היתה הפעם האחרונה שהרגשתם שאתם באמת משתחררים מהמחשבות המטרידות?
מתי היתה הפעם האחרונה שלקחת פסק זמן לנקות את השיפוטים והניתוחים הלא נגמרים של השכל?
האם אתם מוכנים לקבל?

גישת הבארס ™(Access Bars) סייעה לאלפי אנשים לשנות היבטים רבים של הגוף והחיים שלהם

כולל שינה, בריאות ומשקל, כסף, מין ומערכות יחסים, חרדה, מתח והרבה מעבר לכך. במקרה הגרוע ביותר, תרגישו אחרי התהליך כאילו קיבלתם את העיסוי הטוב ביותר בחייכם, ובמקרה הטוב – כל החיים שלכם יכולים להשתנות למשהו גדול יותר ובקלות מוחלטת.

תהליך בשיטת האקסס-בארס ™ אפקטבי מאוד עבור :

 • בעיות שינה ומשקל
 • התמודדות עם מתחים ולחצים
 • התמודדות עם ADHD והפרעות קשב על סוגיהם
 • קבלת החלטות בכל תחומי החיים
 • תקשורת ממקום מודע ושיפור מערכות-יחסים
 • דחיינות ומיקוד בעשייה
 • שינויים פיזים ורגשיים בגיל המעבר וגיל ההתבגרות
 • שיפור תפקודי למידה והפגת חרדת בחינות
 • הפגת כאבים
 • חסימה יצירתית
אורנה שלום, אנא צרי עימי קשר לפרטים נוספים

עקרונות שיטת האקסס-בארס ™

בהיקף הראש שלנו נמצאות 32 נקודות בשם "בארס" (Bars), כל נקודה מתחברת להיבט שונה של החיים ומאחסנת את הרכיב האלקטרומגנטי של כל המחשבות, הרעיונות, העמדות, ההחלטות והאמונות שהיו לך אי פעם בהקשר של אותו היבט. למשל: יש נקודות "בארס" לשליטה, למודעות, ליצירתיות, לכוח, להזדקנות, לריפוי, לגוף, ליחסי-מין ולכסף.

Access bars ™ הוא תהליך פשוט, לא פולשני, ללא תופעות לוואי, שבו אנרגיית המטפל נוגעת בעדינות על פני נקודות בראש כדי לשחרר אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע, אנרגיה שמנהלת אותנו מבלי שנוכל לגשת אליה. הנגיעה משחררת לא רק את מה שכלוא בבארס, אלא אף מאפשרת למטפל לקבל מידע על היבטים נוספים הקשורים לאותו תחום בחיי המטופל וזאת כדי לדעת היכן להתעכב, על אילו נקודות לחזור ובאילו נושאים יש להרחיב את התודעה.

שחרור האנרגיה התקועה משול למחיקת קבצים ישנים מהמחשב. אחרי שמחקנו את הקבצים הישנים הללו – יש לנו יותר מקום כדי ליצור משהו חדש ונפלא – חמש דקות טיפול בשיטת האקסס-בארס יכולות למחוק שנים של נקודות מבט מאוחסנות.

מפת נקודות הבארס

תהליך באקסס-בארס ™(Access Bars) אישי בפרדס-חנה

אקסס-בארס ™ישאיר אותך עם תחושה של שלווה ורוגע, כאילו את כבר מוכנה לשינה נינוחה ועמוקה. התהליך הוא דינמי מאוד ומלבד התחושה הנעימה – נותן לך פתח למיצוי אפשרויות נוספות כדי לשנות את חייך. כאשר אקסס-בארס הופעל על ילדים לפני בחינות, היה לכך השפעה דרמטית על הציונים שלהם. נשים בהריון דיווחו כי תהליך הלידה היה הרבה יותר קל. אנשים רבים מדווחים כי אקסס בארס ™ סייע בשינה עמוקה יותר. מה עוד אפשר לבקש?

טיפול בשיטת אקסס בארס

במקרה הגרוע ביותר, תרגישו אחרי הטיפול כאילו קיבלתם את העיסוי הטוב ביותר בחייכם, ובמקרה הטוב - כל החיים שלכם יכולים להשתנות למשהו גדול יותר ובקלות מוחלטת

התהליך מתבצע בשכיבה, עם בגדים. משך הפגישה שעה וחצי. ההחלטה כמה מפגשים והתדירות יקבעו על ידך בלבד! מה אם מפגש אחד יכול לשנות הרבה מעבר לכל דמיון?

המפגש מתאים לכולם, הבארס אינו מוגדר כטיפול ואינו טיפול אלא הליך אנרגטי תודעתי ולכן מתאים בכל מצב רפואי ומתאים אף לתינוקות וילדים צעירים. משך הפגישה הראשונה כשעה וחצי . שאר המפגשים, במידה ויש צורך, נמשכים כשעה עד שעה וחצי.  התהליך מתבצע בלבוש מלא, חלקו בשיחה אנרגטית וחלקו על מיטת העיסויים.

מרגישה שהגיע הזמן לשחרר?
כי תוך פגישה אחת מתחילים להרגיש את ההבדל

קורס אקסס-בארס ™

קורס אקסס-בארס ™ מיועד ל:

 • למטפלים שרוצים להעמיק את תוצאות הטיפול שלהם. נקודות הבארס משתלבות נהדר כמעט עם כל טכניקה שאתם כבר עובדים איתה בקליניקה שלכם.
 • להורים ולאלו המתמודדים עם ילדים בעלי צורך רב ביצירת מיקוד ושקט פנימי וגם להורים המאמינים שילד שגדל במרחב תודעה המאפשר לו לממש את מלא הפוטנציאל שלו, גדל להיות מבוגר מאושר.
 • לאנשי חינוך שרוצים להעשיר את הגישה החינוכית שלהם ולהפוך אותה לגישה מאפשרת ביטוי אישי, יצירתיות וכבוד
 • נוער: הורים אשר היו רוצים לאפשר לילדיהם, מגיל 14 ומעלה, לזכות בכלי שילווה אותם כל החיים. כלי שיאפשר להם לקחת אחריות על הבחירות שלהם מתוך השקפת עולם רחבה ומעודדת עשייה והתמודדות

20141204_153925_resized-254

משך הקורס 8 שעות ביום אחד מרוכז.

הקורס מקנה כלי טיפולי רב-עוצמה וכן תעודה מטעם הארגון האמריקאי המאפשר לך לקבל מטופלים בתשלום.

רוצה ללמוד אקסס-בארס?
הירשמי כבר עכשיו לקורס הקרוב

3s תגובות

 • שלום אליהו:) ראשית חשוב לי לציין כי אקסס בארס היא טכניקה שקיבל ופיתח גארי דאגלס מארה"ב ואני רשאית להנחות אותה. אקסס בארס הוא בהחלט כלי שיש בו מרחב יצירה מאוד גדול. האם נכון להרחיב משהו שטרם ידענו אותו? אולי נכון עבורך לבחור האם לפנות לקבל אקסס על מנת ליצור ריפוי לעינייך או להצטרף לאחד מימי ההנחיה וללמוד כיצד להשתמש בכלי הזה עבור עצמך ו\או עבור אחרים גם? מה עוד אפשרי שהתשובה המדוייקת תתגלה לך בבהירות. לשאלות נוספות, הבהרות צור קשר טלפוני 050-2355340. יום נפלא, אורנה.

  • שלום בת אל
   ניתן ללמוד את הקורס בפרדס חנה או בהתארגנות קבוצה ובתאום מראש – בכל מקום בארץ. מחיר הקורס הינו על פי מחירון אקסס ארה"ב ועומד נכון ל 1.2017 על 1150 ש"ח וכולל חומרים עדכניים כתובים מתורגמים לעברית, רישום מסודר באקסס ארה"ב ותעודת עוסק בארס מטעמם. מוזמנת ליצור קשר טלפוני לפרטים נוספים 050-2355340

השאר תגובה