מועדון 'ושמחת בחייך'!!

המפה לא זמינה

מתי?
12/04/2017 - 01/04/2018
בשעה
11:00 - 12:00


לקח לי שניות לחשוב על הרעיון הזה וכמעט שנה ללדת אותו לאויר העולם. למה? כי אני פחדנית. אני פחדנית עד אותו רגע שאני אמיצה. ומיהו אמיץ? זה שמתגבר על הפחד. השאר, אלו שלא מפחדים, לא אמיצים כמו שהם לא פחדנים. 

אז מה זה בכלל המועדון הזה?

אז כמו שסיפרתי לכם, את הרעיון קיבלתי ממש מזמן, וגם לא ממש עשיתי איתו משהו. רק השתעשעתי איתו ובעיקר סיפרתי לעצמי למה לא כדאי לי או למה לא נכון ליצור אותו.  אבל… שבוע לפני שנסעתי לרומא להשתתף בקורס המנחים של אקסס קונשסנס כדי לחדש את רשיון המנחה שלי, קיבלתי שיחת טלפון מפתיעה מאשה מקסימה שאני מאוד מחבבת (נראה לי שזה הדדי), מהנשים שאת מתחברת אליהם מיד, אבל יוצא לכן להפגש אולי פעם בשנה. אם זו לא שנת בצורת. אז היא התקשרה ואמרה לי ישר " תקשיבי, נסעתי באוטו ופתאום קיבלתי את המשפט "ושמחת בחייך" ושזה מיועד לך. אז התקשרתי להגיד לך.

האמת? שהמסר הזה הגיע לי בול בזמן. כי הסתובבתי חודשיים קצת "כבויה". כלומר לא בדיכי (אוהווו תאמינו לי שאני יודעת איך נראה אדם בדיכי), אבל מממ הייתי בתהליך מאוד עמוק של שינוי והרגשתי שאני מתה. האני שלי מת. כדי שאוכל להיוולד מחדש. ולא, זה לא כאב ולא העציב, אבל זה ביקש ממני כמו גולם להתאסף לתוכי.

אז מה יותר מדוייק ממסר כזה בתקופה שכזו? ושאלתי, אוקיי, אז מסר, מה אתה מבקש להיות בחיי?

והלילה קיבלתי את התשובה בבהירות!!

זה יהיה מועדון של אנשים המבקשים יותר שמחה בחיים. אנשים הבוחרים בדרך של תודעה והתרחבות, דרך של החדרת חיוך לחייהם. דרך שאינה שופטת דבר! אנשים שמוכנים להתחיל להפסיק לשפוט את עצמם ולצאת אל העולם כפי שהם.  גם אם זה לא תמיד מצליח, זה מצליח! איך? כי כשרוצים ומוכנים, ובוחרים – זה קורה! גם אם לא יודעים איך.

בשביל זה הוקם המועדון הזה! כדי לעבור יחד דרך אל גילוי האיך, גם אם האיך שלי והאיך שלו ושלך ושלה – שונה. זה מה שיפה בעולם הזה, לא? שכולם אחרת!

בקיצור, מה כולל המועדון?

קבוצת פייסבוק שתוכלו להצטרף אליה בלחיצה כאן  ומפגשים חינמיים באינטרנט על פלטפורמת זום (כאשר קישור לזום הקרוב ישלח אליכם במייל עם כל הפרטים, במקרה ותבחרו להצטרף למועדון) מפגשים מלאי תוכן ותהליכים אנרגטיים וורבלים לתת המודע! בכל פעם בנושא אחר.(תוכלו גם לבקש נושאים שמעניינים אתכם)

איך מצטרפים?

ממלאים את הטופס למטה ורושמים בגוף הטופס שברצונכם להצטרף למועדון ושמחת בחייך ולקבל קישור לשיחות האינטרנטיות החינמיות. וזהו. מה עוד יותר פשוט מה?

מזמינה אותך להצטרפות חינם, באהבה רבה ובהתרגשות לקראת מה יווצר מתוך זה?

שלך, בקלות שמחה וגלורי

אורנה מרום- 050-2355340
מנחת תהליכים אנרגטיים, מתקשרת, יועצת תודעה לחיים של שמחה, מנחת אקסס קונשסנס ומתניעה אנשים לסימפוניה של אפשרויות, מנחת אקסס קונשסנס, אקסס בארס ותהליכי גוף אנרגטיים, מובילה תהליכים לשחרור תת המודע מכל מה שלא מאפשר מרחב של קלות, הנאה ושמחה בחיים.
להצטרפות לקבוצת הפייסבוק שלנו

*ההשתתפות בשיחות במסגרת מועדון "ושמחת בחייך" ללא תשלום! להטרפות יש לעבור לטופס ההרשמה
*בהרשמה מראש
*קישור לשיחה הקרובה ישלח לאחר מילוי טופס ההצטרפות מטה.

אורנה, אני רוצה להצטרף למועדון 'ושמחת בחייך' ולקבל קישורים לזוםקול!

על מנת להצטרף למועדון ושמחת בחייך יש ללחוץ על טופס הרשמה , למלא פרטים ולעקב אחרי שלבי ההרשמה.

[אורנה]