אימון רוחני

אימון רוחנירוצים ליצור לעצמכם חיים שלווים? הרמוניה ושמחה? להגשים חלומות? להעצים את עצמכם ולגלות את נקודות החוזק שלכם? מעוניינים בכלים היכולים לשמש אתכם לחיים טובים יותר? להחליף הרגלים ישנים ומעכבים בהרגלים שיקדמו אתכם? אם עניתם בחיוב על אחת או יותר מהשאלות, אימון רוחני הוא בדיוק הדבר שאתם זקוקים לו.

יש לך מכחול, יש לך צבעים, צייר לך גן עדן והכנס לתוכו”
(ניקולס קאזאנצאקיס)

אם אתם מרגישים שיש משהו שהייתם רוצים להביא לידי ביטוי בחייכם ועוד לא מצאתם את הכיוון או את הדרך, אם אתם חשים צורך לצמוח ולהתעצם או לעשות שינוי בחייכם, אם אתם רוצים לשפר את מצבכם בכל תחום שהוא בחייכם, לעשות שינוי מחשבתי ולשפר את איכות חייכם, אני מזמינה אתכם לתהליך בו תלמדו לוותר על הפחד ולחיות מתוך אהבה.

האימון הרוחני הוא דרך להפקת תוצאות בחיים בזמן מוגדר תוך התבוננות ויצירה של יעדים ומטרות, תוך איזון בין ההוויה לעשייה ומתוך הבנה שהתהליך חשוב לא פחות מהתוצאה.

האימון הרוחני נועד לעזור לך לשפר את מצבך, לעזור לך לעשות שיפור מחשבתי תוך שיפור באיכות החיים שלך. במהלך האימון לומדים לקבל את החולשות באהבה ומאידך להכיר ולפגוש את החוזקות שלך ולהתעצם.

האימון הרוחני הינו תהליך של צמיחה, הוא אינו כולל ציווי, אלא ליווי, עידוד ושיקוף של המציאות. זהו תהליך העצמה בו לומדים לחשוב חיובי ולראות את “חצי הכוס המלאה” של החיים, תוך קבלה עצמית. בתהליך לומדים לראות כל בעייה כאתגר, כדי למצוא את הכוחות שיעזרו לך הן ע”י פתרונות יצירתיים ויעילים עבורך והן באמצעות הכרת החוזקות והתכונות שלך. מהלך האימון כולל כלים מעולם הקואוצינג ומעולם ההתפתחות הרוחנית : תטא הילינג, דמיון מודרך, מדיטציות, קלפי מודעות, שיטת העבודה של ביירון קייטי,  EFT  ועוד…

אני מאמינה שקיבלנו את זכות הבחירה ואת היכולת להתפתח ולעשות שינויים ואין רגע אחד טוב ממשנהו על מנת להתחיל בתהליך של שינוי. אם בחרת להתחיל עכשיו, אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון ולהתקשר.

האימון הרוחני מכיל תפקידים מהותיים, הן למתאמן והן למאמן:

תפקידי כמאמנת רוחנית הוא לקבל אותך ללא תנאי וללא שיפוט, להאמין בך וביכולותיך, לתמוך ולתת לך כלים להתמודד עם השינוי, להיות כנה ונאמנה לך, לתהליך שלך ולאמת הפנימית שלך, לשמור על סודיות ועל פרטיות, לחזק, לעודד ולהכיל.

תהליך האימון הרוחניהתפקיד שלך הוא לפני הכל לבחור להיכנס לתהליך ולהחליט שהנך לוקח\ת אחריות על המציאות שלך, להסכים לצאת מאזורי הנוחות שלך על מנת ליצור את השינוי המבוקש, לכבד את המפגשים, הכללים ולהרגיש מחויבים לתהליך, לעבוד גם בין המפגשים עם המשימות שתבחרו לקחת על עצמכם.

אם אתם מרגישים מוכנים לצאת לדרך חדשה וגם אם אתם עדיין מתלבטים ורוצים לבדוק את האפשרות להתחיל במסע מופלא, אני מזמינה אתכם לעשות את הצעד הראשון ולהתקשר

השאר תגובה