טיפול הוליסטי

טיפול הוליסטיהגב כואב? השכמות מציקות? הברכיים כבר לא מה שהיו פעם? יש לכם דורבן ולא יודעים מה לעשות? סובלים מכאבי ראש? המחזור קשה כואב? מרגישים עייפים וחסרי מנוחה? נדודי שינה? לחץ הדם עולה? הסוכר גבוה?

הטיפול ההוליסטי תופס את המכלול שלנו כשלם: גוף-נפש-נשמה. כל ארוע או מצב בחיים משאיר את חותמו, כשלעיתים בא הדבר לידי ביטוי בחוסר איזון של אחת או יותר ממערכות הגוף או בכאבים המופיעים באיברי הגוף השונים. כמטפלת הוליסטית אעזור לך לתרגם את הכאב, מה הוא מנסה לסמן לך ובמקביל אטפל בכאב עצמו או בחוסר האיזון .

כל מפגש בן כ 60 דקות וכולל שילוב ממגון הכלים בהם הוסמכתי במהלך שנותיי הרבות כמטפלת הוליסטית. בפגישה הראשונה תעברו תשאול מקיף הכולל תשאול פיזי והתרשמות ממצבך הנוכחי כשלאחריה אוכל לבנות עבורך תוכנית טיפולית, שעשוייה כמובן להשתנות בהתאם למצבך ולצרכים שעולים תוך כדי התהליך. במידת הצורך אבקש שיתוף פעולה עם הרופא המטפל או כל גורם מוסמך אחר.

במהלך הטיפולים אני משתמשת בעיקר ברפלקסולוגיה, עיסוי, הילינג ודיקור. אם יש צורך אשתמש בכלים נוספים מתוך סל הכלים הגדול שלי הכולל נרות הופי, ארומתרפיה, קריסטלים, צמחי מרפא, כוסות רוח, מוקסה ועוד.

בחיפוש אחר המקור לכאב או חוסר האיזון  אשלב במפגשים תטא הילינג, EFT, דמיון מודרך, מדיטציות, עבודה עם קלפי מודעות ופרחי באך. כשנעלה על המקור הראשוני לכאב ותגלו מה הוא מסמן עבורכם, הריפוי יהיה מהותי.

 אני מתחייבת לקבל אותך ללא שיפוט, באהבה גדולה, להכיל אותך ולהשתמש בכל הנסיון,הידע והיכולות שלי ולשמור על פרטיותך. עליך לבוא פתוח\ה לקבל את כל שיש לי לתת לך, להקפיד לבוא בזמן שנקבע ובאופן שוטף,להודיע על כל שינוי במצבך וכמובן לענות בכנות ופתיחות הן על תשאול ההכרות והן על שאלות במהלך התהליך.

טיפול הוליסטי אינו מתרחש ביום אחד, אם כי רוב מטופליי מדווחים על הקלה משמעותית כבר בטיפולים הראשונים. זכור\י שגם להחרטות החוויה בגופך לקח זמן ועל כן יש צורך בסבלנות על מנת לשחרר את אותו כאב או חוסר איזון.

אם נמאס לך לסבול ואת\ה מוכנים לצאת לדרך ההחלמה התקשרו כדי לקבוע טיפול ראשון עוד היום:

אורנה מרום 050-2355340

השאר תגובה