תטא הילינג

תטא הילינג

מחפשים שיטה שבה תוכלו בזמן קצר לאתר דפוסים מעכבים ולשחרר אותם? שיטה שבה תוכלו לעצור את התגובות האוטומטיות שלכם? שיטה שתעזור לכם לשחרר טינה? כעס? חרטות? מחפשים שיטה שבה בזמן קצר תוכלו להשתחרר מכאבים? שיטה שתעזור לכם להתחבר למקור הכוח והעוצמה שבכם? מחפשים את השיטה שתחזיר לכם את החיוך לפנים? מחפשים טכניקה שיכולה לעזור לילדכם? לכם? לכל גיל?  תטא הילינג זו התשובה עבורכם.

תטא הילינג זו שיטה שבעזרתה ניתן בזמן קצר לאתר דפוסי התנהגות אוטומטים, דפוסים מעכבים, ולשחרר אותם. בעזרת התטא הילינג אפשר לאתר במהירות יחסית את המקור הריגשי לכאבים ולמחלות, ולשחרר את הכאב שיצר אותן מלכתחילה.

תטא הילינג הנה טכניקת ריפוי והתפתחות אישית אשר נתגלתה על ידי ויאנה סטיבל בשנת 1995, בעודה מאובחנת כחולה במחלת הסרטן.

הטיפול בתטא הילינג נעשה כשהמטפל עובר לתדר גלי תטא, אותם גלים הנחווים בשלב שבין ערות לחלימה, בעודו נמצא במודעות עצמית ושליטה מוחלטת בנעשה סביב.

השימוש בתדר התטא והחיבור לאנרגית הבריאה יכול להעשות הן בתהליך האימון הרוחני, הן בתהליך הטיפול ההוליסטי או בפני עצמו, בהתאם לרצון המטופל והצורך.

בתטא הילינג משתמשים על מנת לטפל בבעיות רגשיות, פיזיות או מנטליות. עובדים לפי הצורך על דפוסי חשיבה מעכבים והרגלים מגבילים אשר מקבעים אותך ולא מאפשרים לך לצמוח או להגשים את עצמך. הטיפול בתטא הילינג מתאים כאשר מרגישים צורך להשתחרר מכבלים חוסמים או ממערכות יחסים מזיקות ואין בכוחך לעשות זאת לבד. כמו כן אפשר באמצעות התטא הילינג לזמן לך מציאות שונה מזו  שחיים בה כיום, כזו שתטיב עמך ותגרום לך תחושת אושר וסיפוק. אפשר לטפח מודעות עצמית גבוהה יותר ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בך.

תטא הילינג היא טכניקה שתעזור לך לראות את המציאות כפי שהיא, ללא דרמות מיותרות ומתישות. הטכניקה שתעזור לך לשחרר מגבלות, כאבים, כעסים ואף תעזור לך לשפר את הבריאות.

במהלך הטיפול אני עוברת לתדר תטא, מתחברת אל האנרגיה הגבוהה ביותר, אנרגיית הבריאה, שנמצאת בכל אחד מאיתנו ובכל מקום. בשלב זה ולסרוגין במהלך כל הטיפול עצמו, אני מבצעת סריקה אינטואיטיבית , לאחר שביקשתי כמובן את רשותך, ותוך שיתוף פעולה שלך (לפי הצורך) אסייע לזהות, לשלוף אמונות חוסמות ואת מקומן נמלא בתוכנות ואמונות מקדמות. הטיפול נעשה בישיבה על כיסא.

תטא הילינג הינה טכניקת טיפול רבת השפעה ומתאימה לכל גיל ובכל מצב כמעט. מנסיוני, עבודה עם ילדים ובני נוער מניבה אף היא תוצאות נפלאות, בשל נכונותם של ילדים לקבל דברים בפתיחות, כפי שהם ובשל הקלות בה הם נפרדים ממה שלא משרת את המציאות שלהם. עם תינוקות רכים נערך הטיפול יחד עם אחד ההורים.

התהליך כולו אנרגיה של אהבה ללא תנאי, אנרגיה מיטיבה ומרגיעה. זהו טיפול ללא תופעות לוואי, ללא התוויות, ומתאפשר בכל מקום, בכל זמן ובכל מצב!!

מטופלים רבים מדווחים על שיפור מיידי במצבם ותחושה של שלווה גדולה, והקלה.

אז אם הנך:

  •  סובלת מכאבים פיזיים או מחלות שטרם הצלחת לאזן
  •  רוצה לחיות מתוך חדווה
  •  רוצה לחיות בשפע
  •  רוצה למצוא ולהגשים את הייעוד שלך
  •  רוצה להיות בזוגיות טובה
  •  רוצה לדעת לעמוד על שלך ולקבל את המגיע לך
  •  רוצה להפסיק לכעוס
  •  רוצה להפסיק לכאוב
  •  רוצה לשפר מערכות יחסים עם אדם מסויים בחייך או עם אנשים בכלל
  •  רוצה בטחון עצמי

אני כאן בשבילך, למענך

לקריאה נוספת על ריפוי ושינוי חיובי עם תטא הילינג:
http://www.xnet.co.il/mahut/articles/0,14722,L-3097881,00.html

הכשרתי בתחום: תטא הילינג יסוד, מתקדמים, אנטומיה אינטואיטיבית (בכיר), RYTHM ומשלבת לפי הצורך מתחומי הכשרה נוספים : אימון, שיחזור גילגולים, הילינג וקריסטלים ועוד

לקביעת פגישה  050-2355340

השאר תגובה