גופנפש

הילינג

מבוא להילינג
אורנה מרום
נכתב על-ידי אורנה מרום

מבוא להילינגפרוש המילה הילינג מקורה מהמילה האנגלית TO HAEL, ומשמעותה לרפא. ריפוי הגוף והנפש נעשים בהילינג באמצעות העברת אנרגיות מהמטפל למטופל. הטיפול מתבצע בעוד המטופל שוכב בבגדיו על מיטת הטיפולים והמטפל מעביר את ידיו מעל ההילה של המטופל (ההילה הינה שדה אלקטרומגנטי שנוצר מחלקיקים טעוני חשמל הנעים במהירות עצומה ויוצרים במהלכם שכבות של שדות אלקרטומגנטיים. ההילה מורכבת משש שכבות: הגוף הפיזי, ההילה האתרית, ההילה האמוציונלית, ההילה המחשבתית מנטלית, ההילה האינטואיטיבית וההילה הקרמאתית) וסורק את מצב ההילות של המטופל ואת מצב הצ’אקרות.

רגע, אז מהי בעצם צ’אקרה?

טיפול בהילינגמקור המילה צ’אקרה מהודית ופרושה גלגל. הצ’אקרה היא בעצם מרכז מעגלי של אנרגיה הנמצא בגוף האתרי של האדם.האנרגיה חודרת אל הצ’אקרה בתנועה טבעית של מערבולת בכיוון סיבוב השעון. דרך הצ’אקרות מתועלות אנרגיות קוסמיות אל גוף האדם, אנרגיה זו נקראת גם בשם אנרגית החיים. כאשר אחת הצ’אקרות פתוחה יתר על המידה או חסומה, נוצר חוסר איזון אשר בסופו של דבר בא לידי ביטוי בבלוטה האנדוקרינית המקושרת לאותה צ’אקרה ויציאה מאיזון של אחד האיברים או המערכות המקושרים לאותו מרכז אנרגטי. הביטוי יהיה פיזי או נפשי. ישנן שבע צ’אקרות מרכזיות מוכרות, אם כי יש כ-40 צ’אקרות משניות: צאקרת בסיס, צאקרת מין, צאקרת מקלעת השמש, צאקרת הלב, צאקרת הגרון, צאקרת העין השלישית וצאקרת הכתר. הצ’אקרות ממוקמות לאורך עמוד השדרה, מכל צ’אקרה נמשכת תעלה אנרגטית לתוך עמוד השדרה ומתחברת לתעלה אנרגטית הזורמת במקביל לחוט השדרה. כל צ’אקרה מזוהה עם מקלעת עצבים ספציפית המשפיעה על תפקוד איברים ומערכות שונים ועל בלוטה אנדוקרינית ספציפית. כל צ’אקרה נעה בתדר שלה, בצבע שלה ומושפעת מסמלים אחרים, צלילים אחרים, צבעים אחרים וקריסטלים שונים.

לאחר שהמטפל עורך סריקה של הגוף האתרי ובודק כל אחד ממרכזי האנרגיה, הוא מאזן אותה על פי הצורך בטעינה של חוסרים או פריקה של עודפים. לרוב כשמדברים על חסימה אנרגטית הכוונה לכך שיש מידע דחוס אנרגטית באותה צ’אקרה: חוויות שלא רצינו להתמודד איתם או זכרונות שאנו מעדיפים לא לזכור. במהלך הטיפול מקבל המטפל “מידע” מהמדריכים האנרגטיים שלו ושל המטופל. באמצעות התחברות לאנרגית האהבה והאור מרפא המגע ומאזן את הצ’אקרות ואת ההילה.

בשלב זה, חלקכם אולי תוהים: כיצד המטפל חש בהילה? איך הוא מבצע סריקה של הגוף? כיצד מתבצע האיזון הלכה למעשה? על נושאים אלו ניתן ללמוד רק בדרך של התנסות וחוויה במסגרת סדנת לימוד הילינג.

רוצה ללמוד עוד? מוזמנת להצטרף לקורס תיקשור מודע ‘לכוון את התדר’! לפרטים לחצי » כאן

[אודות]

 

נעים להכיר

אורנה מרום

אורנה מרום

מנחה מוסמכת (Certified Facilitator) לגישת אקסס-קונצ'סנס™, קורסי אקסס-בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים.

מראשוני מנחי השיטה בארץ, שותפה בצוות עבודה אקסס ישראל, בצוות תרגום חומרי אקסס לעברית, ואירוח ד"ר דיין בישראל 2018\2016.
בעברה מטפלת בכירה בתטא הילינג, מורה לתקשור, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך.