גופנפש

פרחי באך – לוותר על הפחד, לחיות בשמחה

פרחי באך הן תמציות המופקות מ 38 סוגים שונים של פרחי בר.  פרחי הבאך מתייחסים ומסייעים לטפל במצבים רגשיים ומצבים פיזיים. פרחי הבאך  אינם עושים שימוש במרכיב הפיזי של הצמח, אלא באנרגיה שלו. ממצים את האנרגיה בשיטה מיוחדת ע”י השרייתם של הצמחים במי מעיין בשמש כשלאחר מכן נשמרת התמצית בתוך בקבוק המכיל מעט ברנדי לשימור. החומר העדין אשר מופק מהשריית הצמח מטפל בגורם למחלה, ברובד העמוק ביותר של נפש האדם.

כל תמצית נקראת על שם הצמח ממנו הופקה. מה היתרון הגדול בשימוש בפרחי הבאך?  עובדת היותה בלתי מזיקה  ואין היא כרוכה באי נוחות פיזית. מנסיוני ייתרונם הגדול של פרחי הבאך ביכולתם לסייע להפנים רעיונות או הרגלים חדשים או לשבור מעגלים של דפוסי התנהגות בלתי רצויים.

התמציות נחשפו לראשונה על ידי  ד”ר אדוארד באך, שהיה הן רופא קונבנציונאלי והומאופת, בשלהי שנות השלושים. התיחסותו היתה למצב הפסיכולוגי שעורר את המחלה. במהלך עבודתו בודד ד”ר באך את המצבים  הרגשיים וחילק אותם לשבע קבוצות עיקריות:

  • קבוצת הפחדים
  • קבוצת חוסר הבטחון
  • קבוצת חוסר העניין בהווה ובנעשה
  • קבוצת הבדידות
  • קבוצת רגישות היתר
  • קבוצת הייאוש ודיכאון
  • קבוצת דאגנות היתר (לאחרים ובכלל)

כל תמצית היא אנרגיה אשר נותנת מענה לבעיה רגשית\פיזית מסויימת. בכל תמצית פרחי באך מגולם תדר אנרגטי אשר משפיע על הרגש שיצר חסימה. פרחי הבאך מעלים את התדר האנרגטי ומאפשרים פתיחת תובנות ומימוש עצמי גבוה, באופן התורם לאיזון, שלווה ושמחת חיים.

בשילוב מיוחד בין כלי תודעה מבית אקסס קונשסנס™ וחיבור לידיעה הפנימית נבחר את התמציות המתאימות עבורך לרגע זה. ואופן לקיחת התמצית תותאם לך, אף היא, באופן אישי.

הטיפול בפרחי באך משתלב נפלא בכל אחד מסוגי האימונים הרוחניים והטיפולים ההוליסטים ונפלא הן לילדים הן למבוגרים ואף נפלא לשימוש בעלי חיים.

בשנים האחרנות אני משלבת בין פרחי באך לגישות מרפאות באמצעות התודעה מתוך תפיסת עולמי שהתפתחה והפכה למחוברת יותר למהות הגוף והנפש. אחד הכלים החדשניים שאני משתמשת בהם כשמגיע אליי לקוח עם בעיות פיזיות או רגשיות חוזרות ונשנות זהו כלי האקסס בארס או אחד מתהליכי הגוף האנרגטיים העדינים . השילוב בין פרחי הבאך לשיטות אלו מניב תוצאות נפלאות.

אם את מבקשת דרך ייחודית עדינה היוצרת שינוי תודעתית מהותי לגוף ולך מלאי את הטופס ואחזור אלייך לשיחת ייעוץ

אם את עוסקת בארס או מנחת קורסי בארס ומעוניינת לשלב את פרחי הבאך עם כלים אלו, מוזמנת להצטרף לקורס פרחי באך לעוסקי בארס הקרוב! לקבלת פרטים נוספים מלאי טופס זה ואחזור אלייך עם כל הפרטים.

 

אורנה שלום,
אני מבקשת לתאם מועד לפגישה אישית ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

נעים להכיר

אורנה מרום

אורנה מרום

מנחה מוסמכת (Certified Facilitator) לגישת אקסס-קונצ'סנס™, קורסי אקסס-בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים.

מראשוני מנחי השיטה בארץ, שותפה בצוות עבודה אקסס ישראל, בצוות תרגום חומרי אקסס לעברית, ואירוח ד"ר דיין בישראל 2018\2016.
בעברה מטפלת בכירה בתטא הילינג, מורה לתקשור, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך.