אקסס בארס

להגשים שפע, לזמן הכל בקלות

אורנה מרום
נכתב על-ידי אורנה מרום

מתי בפעם האחרונה העזת באמת להודות בפני עצמך מה את רוצה? אבל מה את באמת רוצה, משהו כזה שאולי שמעת פעם שלא הגיוני להגשים או בלתי אפשרי? או שחשבת שרק יחידי סגולה יכולים לזכות בזה? מה הדחקת כך כך עמוק שאת כבר לא זוכרת שאת זה רצית? זימון הגשמה ומה אפשרי שנקבל עוד יותר טוב ממה שחשבנו שיקרה?והיום נרחיב קצת אחרת על צרכים, רצונות ואיך לזמן את מה שאת רוצה.

ורגע אחד לפני שצלול לנושא שלנו, קחו לכם נשימה עמוקה.. ועוד אחת.. ותאפשרו לכל החומות שבניתם סביבכם לגבי זה להתמוסס… תנו לכל נקודות המבט, השיפוטים, המסקנות וכל מה שהחלטתם שאפשרי או לא אפשרי עבורכם, להתפוגג ואפשרו לעצמכם להיות בקבלה מוחלטת.

תוכלו לקחת מכאן את מה שמרגיש לכם קל ומרחיב. כל מה שמרגיש לכם מרחיב זו האמת שלכם. כל מה שאדבר עליו וירגיש לכם כבד, במילא לא שייך לכם. זה לא שהוא לא נכון. הוא פשוט לא נכון לגביכם. והכל בסדר.

איזה חופש זה להתנהל במציאות כשאין לנו צורך להתנגד לכלום. רק להרגיש אם זה האמת שלי ולקבל אותה, או לא.

גם את מכינה רשימת “מכולת” כל שנה בתקווה שהפעם האביר שלך יופיע? אולי כמוני, הכנת לך רשימה מדוקדקת ומפורטת של איך את רוצה שיראה העסק שלך השנה וכמה כסף הוא יכניס לך? הכנת רשימת דרישות מפורטת לאיך הוא יראה או איך זה ייראה?

רק שלא באמת עצרתי אפעם לחשוב האם מה שאני רוצה להגשים הוא חלום שלי או של מישהו אחר? האם זה באמת פסגת שאיפותיי או שהסביבה לימדה אותי שכדאי שאגיע לשם כי ככה “נכון להתנהל”

פעם אחת שאל אותי מישהו בפייסבוק :אם את כזו טובה בזימונים אז למה את לא חיה בקריביים?. וזה הבהיר לי. שיש חלומות שאנחנו חושבים שהם מופלאים אבל בת’כלס? אם הייתי יותר מיומיים עושה כלום בקריביים על החוף, הייתי יוצאת מדעתי. אני נהנית לעשות, נהנית להנחות ולפגוש אנשים, אני נהנית ליצור ויותר מידי חופש גורם לי לחפור לעצמי למוות. אני הכי בחופש כשאני עושה את מה שאני אוהבת. וזה כולל לפעמים גם לא לעשות כלום. אבל לא כפסגת שאיפותיי.

אז בואו נדבר קצת על צורך. מה זה?

בואו נעשה רגע ניסיון. אני מבקשת שתעצמו לרגע את העיניים.. ותמצאו את הגבולות החיצוניים שלכם. אתם ההוויה.

האם אתם יכולים למצוא את הגבולות החיצוניים שלכם?

או שבכל מקום שאתה מסתכל איפה אתה נמצא, אתם נמצאים?

זו הוויה האינסופית שאתם. האם אתם בגוף שלכם או הגוף שלכם בכם?

ועכשיו כשאתם פוקחים עיניים . האם הוויה אינסופית צריכה משהו? לא!

כל צורך שלנו הוא המצאה.  אחד מהדברים שעוצרים אותנו אלו הצרכים המדומים שלנו.  אם אנחנו הוויה אינסופית, האם הוויה אינסופית צריכה משהו? או שהיא פשוט יכולה לבחור מה שהיא רוצה?

כמה מכם יוצרים את מה שאתם חושבים שאתם צריכים כדי להימנע מבחירה?

בכמה המצאות אתם משתמשים כדי ליצור את הצרכים שלכם שאתם בשום אופן לא מוכנים לוותר עליהם, אתם בוחרים? וכל מה שזה מעלה..ואז לא עושים את מה שאתם באמת רוצים לעשות ולא מעיזים לחלום עליו יותר?

צורך, אני צריכה, אני צריך זה אחד מחוסמי הדרך, הבלוקים, הכי גדולים שאנחנו מציבים לעצמנו.

ובנוגע לכסף, להגשמה ולתודעת שפע, זה באמת לא משנה אם יש לכם כסף או כמה כסף יש לכם. מה שמשנה זה האם אתם מתכוונים להשתמש בו באותה דרך שלמדתם מהוריכם או מהסביבה שלכם.

בכל מקום בו אתם צריכים להשתמש בכסף במקום ליצור עם זה, האם אתם מוכנים למחוק ולהרוס מבלי ליצור מחדש?

אז יצאתי לחקור למה זה יוצא על יד ולא בדיוק. עד ש… יום אחד נפל לי האסימון. בצלצול מרעיש! האמת שזה קרה בזכות הקורסים של “אקסס קונשסנס” שאני מנחה ( ואתם כמובן מוזמנים להצטרף כדי לקבל את הכלים האלו לעצמכם)

נידיי – זה נזקק, אני חייב את זה. בלי זה החיים שלי לא יוכלו להיות מה שאני רוצה שיהיו. נידיי זה כל המקומות שנראה לנו שבלי משהו או מישהו בחיים שלנו, אין לנו קיום. זה מגיע מתוך תחושת חסר. מאין.

ניד –זה מה שאני רוצה להגשים.

אחת מנקודות הבארס שאותן אנו לומדים בקורס “אקסס בארס”, נקראת מעגל המימוש.

נקודת מעגל-המימוש מדברת על איך הדבר שאנחנו רוצים מתממש לנו בתוך החיים, באופן שבו אנחנו יוצאים ממגבלות של ציפיות ועל ידי כך מאפשרים למשהו שאפילו לא יכולנו לדמיין, להגיע ולהתממש בתוך החיים שלנו. פתאום קלטתי כמה הורגלתי לצפות מעצמי לכל מיני מעשים אשר יובילו לתוצאות, ושאותם מעשים וציפיות יובילו אותי לתוצאה מסוימת. רק שמעולם לא לקחתי בחשבון: ומה אם הציפיה הזו היא לא באמת הדבר המדויק עבורי, אלא רק הדבר שאני חושבת שמתאים עבורי?

מה אם כל רשימות המכולת האלו שאני מכינה לעצמי בכל פעם שאני רוצה להגשים משהו, בעצם מגבילות אותי מלקבל משהו עוד יותר טוב ממה שאני בכלל מסוגלת לדמיין?

אולי בכלל המקומות בו אני קשובה לאנרגיה שעולה אלו המקומות שאני מזהה באיזו פעולה לנקוט כדי להגיע לאן שאני רוצה להגיע ועוד מתוך ידיעה שאין דרך אחת, אין צורה אחת בה זה ייראה, ודרך אגב, זה לעולם לא נראה כמו שרצית, רק איזה כייף שאפשר לקבל יותר טוב ממה שאי פעם דמיינתי שאפשרי עבורי?

ויש את אנרגיית המשיכה – זו האנרגיה בה אני משתמשת כדי למשוך את הדבר לתוך חיי. אם זו אנרגיה פושית, סביר להניח שהדבר יתרחק ממני. אני משקיעה כל כך הרבה מאמץ לדחוף את הדבר כדי להגשים אותו שאני לא ערה לאפשרויות אחרות.

אנרגיה של יצירה והגשמה זו אנרגיה של ” מה עוד אפשרי עבורי ליצור כאן?” זו האנרגיה של הביצוע, העשייה שתכניס את הדבר לחיי.

אז לדרוש? או לבקש?

אין צורך לדרוש מהיקום, הדמנד, הדרישה, היא מעצמך. מהאמונה בך וביכולת שלך!  לבקש ואז להיות בשאלה ” מה אפשרי שזה יופיע?” מה הצעד הבא שעליי לעשות כדי ליצור את זה?

זו הזמנה להיות במקום חיובי – אני לא יודעת איך זה יופיע אבל היי….. זה יקרה!

ואז מלאכים מופיעים ככה פתאום בחיים שלנו כי היינו מוכנים שיהיה לנו את זה, היינו פתוחים לקבל.

תחשבו רגע על משהו שאתם רוצים להשיג בחיים שלכם. על האנרגיה של זה. מה זה ייצור ותשאלו ? CAN I HAVE IT PLEASE

נידי תמיד נמצא בדרישה מהיקום ולא מעצמו.

ניד הוא אדם שפתוח לאפשרויות.

מה אם תתחילו בזה שלא תשפטו את עצמכם על מה שאתם מבקשים? על זה שאתם רוצים יותר מהחיים שלכם?

לילד אין נקודת מבט כשהוא מבקש משהו וזה בסדר עבורו לבקש הכל. לא כי הוא אגואיסט חסר התחשבות, אלא מפני שהוא יודע שהכל אפשרי, שהשפע אינו מוגבל.  מי שמלמד אותו להפסיק עם זה , זה אנחנו. כמה אנחנו מלמדים את הילדים שלנו שלא לרצות יותר מידי?

 

אז לזמן או לא? אם כן, איך? ומה עליי לעשות שהזימון יהיה חופשי ככל האפשר ממגבלות?

כן!! לזמן!! למה לא? לזמן משמע להיות מכוון מטרה.

השלב המוקדם לזימון הוא השלב בו אנחנו מתחברים לרצון פנימי כל שהוא, מתחילים לחשוב על זה, לדמיין את הדבר ומה יקרה ואיך זה יהיה. שלב שלפעמים מכונה “שלב החלומות” שזה אומר : “תחלום שזה יצליח לך”, “בחלומות שתשיגי את זה”, “תפסיקי לחלום זה לא יקרה” או “בחיאת, תפסיקי לפנטז כל הזמן על דברים שאת לא יכולה לעשות”. ובמילים אחרות: שלב הספקות, החששות, הספקנים והמחלישים.

וכל מקום שקניתם שאתם לא יכולים להגשים חלומות, וכל מקום שבו הגשמתם חלום והתאכזבתם ואז מישהו אמר לכם, אמרתי לך, וכל מה שמונע ממך להתחבר לחלום שלך מחדש, האם תהיו מוכנים למחוק ולהרוס מבלי ליצור מחדש?

אז איך לזמן?

שחררי את הנייר, את הרשימות, את כל מה שחשבת אי פעם שנכון או לא נכון עבורך. ובקשי. ככה, כן, בפשטות, בקול רם (מומלץ אך לא חובה).

את רוצה זוגיות? פשוט תשאלי מה יאפשר לזה לקרות? כן. אל תחפשי תשובות , רק תשאלי. בזה שאת שואלת את משחררת ליקום לעשות את העבודה ולהראות לך אותו. כשאת שואלת שאלות את לא נעולה בתבנית אחת של אביר על סוס לבן, אלא משוחררת לגלות מי האיש שלך. כשאת שואלת שאלות ולא עונה את משדרת ליקום – היי אני בוטחת בי. היי אני בוטחת בך. הייייי אני יודעת שיש לככוווללם , במיוחד לי!  אתה רוצה משרה מעניינת יותר? אז תפסיק לחפש. תשאל! מה יאפשר לי לקבל משרה שתאפשר לי להתעורר כל בוקר בסקרנות ותשוקה ליצור עוד ועוד כסף?

לשאול, זה כל הסיפור. למה? כי כשאנחנו מסכימים לשאול ולא קובעים עובדות בשטח, אנחנו יכולים לקבל הרבה מעבר לכל דמיון!

ולכם נשאר ללמוד ללכת אחרי מה שמרגיש לכם כמו מה שתאם מבקשים. גם אם זה לא נשמע הגיוני.

רוצים לגלות יותר? לשחרר עוד מתת המודע? מוזמנים להאזין כאן לתוכנית הרדיו שלי “זה פשוט. לבחור בך” בנושא שפע וזימון

מוזמנים להצטרף אליי לכיתת אקסס בארס הקרובה כל הפרטים על אקסס בארס תוכלו לקרא כאן 

או להצטרף אליי לסדרת הטלקולים להשתחרר ממגבלות האין שתתקיים מהמחשב הביתי שלכם עם המון תהליכים לשחרור תת המודע וכלים שיאפשרו לכם מציאות אחרת עם כסף.

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

ושהחיים יגיעו אליכם באיז ג’וי אנד גלורי

נעים להכיר

אורנה מרום

אורנה מרום

מנחה מוסמכת (Certified Facilitator) לגישת אקסס-קונצ'סנס™, קורסי אקסס-בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים.

מראשוני מנחי השיטה בארץ, שותפה בצוות עבודה אקסס ישראל, בצוות תרגום חומרי אקסס לעברית, ואירוח ד"ר דיין בישראל 2018\2016.
בעברה מטפלת בכירה בתטא הילינג, מורה לתקשור, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך.