אקסס קונשסנס

אורנה מרום
נכתב על-ידי אורנה מרום

 

 

מערכות יחסים, קבלה, סקס ואיך כל זה מתקשר לתודעת השפע בחייכם? במציאות בה אנו חיים סקס ולא סקס (ההתעסקות במין) זה ביטוי לקבלה. סקס זה לקבל ולא סקס זה חוסר קבלה.  בכל מקום שאנחנו מחליטים שאנחנו לא יכולים לקבל סקס , ממישהו, מימשהוא או במקום מסוים, אנחנו בעצם מגבילים את כמות הקבלה שלנו בחיים.אני משערת שזה משפט שעשוי לעורר פלצות אז תנו לי רגע להסביר למה? (ולא, אין הכוונה שבאמת צריך לעשות סקס עם כולם!)

כי אם אני שופטת מישהו או משהו ואם יש לי נקודת מבט מוגדרת עליו, אני מרימה חומה, וכשאני מרימה חומה אני לא יכולה להיות במקום של קבלה. כלום לא נכנס וכלום לא יוצא.

כמו במערכות יחסים, בנישואין, אפילו בעבודה או עם חברות או חברים, כשאני לא מאפשרת לאדם שאיתי להיות מי שהוא, כשאני מתחילה לשפוט אותו ואני מפחדת להיפגע, באופן אוטומטי אני מרימה חומות. וכמה אתם מאפשרים לעצמכם לקבל ממי שאתם שופטים אותו על ההתנהגות שלו?

כמה זוגות מצמצמים את היכולת לקבל זה מזה בגלל הציפייה מבן הזוג שלנו למשהו שהוא כנראה לא היה אפעם מסוגל לספק לנו, לא כי הוא רע ולא מפני שהוא לא רוצה, אלא מפני שזה לא מי שהוא. ואז כשאנחנו שופטים אותו, והוא אותנו, מה בד”כ קורה?

מפסיקים לעשות סקס.   אופס….

קבלה אמיתית זו הענקה וקבלה בעת ובעונה אחת. זה כמו בימים האלו שאתם קמים לבוקר מדהים, שהחדר שטוף אור ואתם מרגישים תחושת התרחבות לא מוסברת כזו. ביום כזה כשאתם יוצאים לדרך, אתם מקבלים הכל. שום דבר לא מעצבן אתכם. ואף אחד לא מעצבן אתכם.  אתם פשוט לא מאפשרים לסיטואציה להשפיע עליכם. לעומת זאת יש את הימים שאתם מתעצבנים על השעון המעורר, הכל הולך הפוך ואתם מכווצים ועצבניים ובכלל לא בא לכם לקום.. מוכר? זו אנרגיה הלא סקס.

בסדר, לכולנו פה במציאות הזו יש ימים כאלו. אבל תזכרו – אפשר לבחור אחרת, למרות הכל! איך?

קודם כל כשאתם מתעוררים ככה תשאלו את עצמכם למי הכעס\ עצבים\ עצב דכאון הזה שייך? אולי הוא בכלל לא שלכם? קדימה – שחררו אותו מכם (מוזמנים לקורס הבארס הקרוב ללמוד איך לעשות זאת בקלות)

אתם יכולים גם להדהד את השאלה הבאה: האם אני בוחרת עכשיו להיות בקבלה מצומצמת או מלאה?

אולי השאלה הזו תזכיר לכם שהכל בחירה. שאתם יכולים בעשר שניות הבאות להחליט שאתם בוחרים להיות בקבלה מלאה לכל מה שיש, לכל מה שעולה אפילו לקבל את זה שאתם בקריז קטן. כשאנחנו לא מתנגדים למה שאנחנו מרגישים – אנחנו בקבלה, וכשאנחנו בקבלה – אין התנגדות ואם אין התנגדות אנחנו יכולים לקבל וחוזר חלילה..

ותארו לעצמכם שכל פעם שאתם שופטים את עצמכם או כסף ואת עצמכם עם כסף וכסף איתכם – אתם מצמצמים את היכולת שלכם לקבל ממנו…. מעניין…

אז מה עכשיו אתם בוחרים?

ואתם יודעים מה? אני הולכת לקחת אתכם צעד אחד רחוק יותר. כי ביננו , אנחנו חושבים שלקבל כסף או לקבל מערכת יחסים שאנחנו רוצים זו קבלה אמיתית.

אז זהו, שלא רק. קבלה זה לחיות חיים מלאי שמחה וקלות. כשחיים ככה מתוך אנרגיה של שמחה וקלות, אפשר לקבל הכל!! איך? כי אם את בשמחה ואת ואת יכולה לקבל הכל, כל מה שאת מבקשת יבוא כבר אלייך. (ואם לא יצא לך לקרא על זה – אפשר כאן)

אז.. האם אתה מוכן לקבל? האם את מוכנה לקבל?

 

ואם יש לי נקודות מבט ושיפוטים על גברים או על נשים ועל מערכות יחסים ואיך הם צריכים להראות, האם אני יכולה או יכול  לקבל אחד מהם?

 

אז בואו נדבר קצת על מערכות יחסים? כי אין מקום ללמוד לקבל את עצמנו ואת מה שאנחנו ראויים לו.

בתכלס, מערכת יחסים נעימה היא כזו שבה שני הצדדים מוכנים לקבל את השני בלי נקודת מבט. אבל מה שקורה בשטח זה שהמון מערכות יחסים מושתתות על כך שהאישה חושבת שהיא צריכה להיות בשליטה על הכל.  האמנם?

כל מקום בו קנית את זה שהכל על הכתפיים שלך ואת אחראית לכל מה שקורה ולא קורה במערכות היחסים שלך במקום להיות אחראית רק על מה שאת בוחרת האם את מוכנה למחוק ולהרוס מבל ליצור מחדש?

אז מה אם במקום לנסות לשלוט בבן הזוג שלך, תכירי בכך שהשותף שלך פשוט שונה ממך? את באמת רוצה לחיות במציאות של אני צודקת והוא טועה? זה הוביל אותך עד היום לאיזה מקום? זה איפשר לך לקבל יותר סקס או פחות סקס? ומה זה אומר על היכולת שלך לקבל? גם כסף?

תראה, אם מערכת היחסים שלך לא עובדת בשבילך אתה (ואת כמובן) יכול לשאול : מהם שמונה הדברים שצריכים להשתנות כדי שמערכת היחסים הזו תעבוד? ואם שש מתוך הרשימה הזו אלו דברים שנראים כמו לבקש מנמר להפוך חברבורותיו – סורי, זה כנראה לא יעבוד. אז למה אתה נשאר? למה את נשארת?

וכל מקום בו אתם מרגישים תקועים בתוך מערכת יחסים שנראית ללא מוצא ואולי יש לה מוצא אל אתם לא מסוגלים לראות את זה, האם אתם מוכנים למחוק ולהרוס מבלי ליצור מחדש?

מערכת יחסים שיכולה לעבוד זו מערכת יחסים בה אתם רואים את האדם שאתכם ולא מצפים ממנו להיות מי שהוא לא.

כי באמת, ותאמינו לי שאני יודעת, לצערי, ויש מצב שלפחות אחד מכם המאזינים גם, מה שהורג כל מערכת יחסים אלו ההשלכות והציפיות ממישהו למשהו.

ואם יש במערכת היחסים שלכם הרבה שיפוטים הדרך הפשוטה ביותר להתמודד עם זה פשוט לשאול : האם אתה רוצה שאעזוב?

כמה פעמים עזבנו את עצמנו כדי לא לעזוב מישהו?

כמה פעמים בגדתם בעצמכם כדי לא לבגוד במישהו אחר?

במערכת יחסים אתה לא מקבל מה שאתה רוצה, אתה מקבל את מה שאתה מקבל. למה? כי אנחנו לא יכולים לשנות אפאחד מלבד את עצמנו. ולא תמיד נכון לנו או מתאים לנו לשנות משהו. לפעמים כן. לא תמיד. אתם יכולים לשאול את עצמכם : האם אני מסופקת ממה שיש לי כעת? אם כן – וואלה מדהים! אם לא תשאלו את עצמכם למה לעזזאל אתם בוחרים להשאר?

כי כנות לעצמכם זה המקום הראשון בו אתם לומדים לקבל את עצמכם. את האחר. את מה שיש. בלי לעשות מזה דרמה. וכנות מזמינה אתכם לבחור מחדש.

אני ממש לא מסופקת ממה שיש לי עכשיו אבל אני בוחרת  בזה כי… היא מספקת לי כסף… או כי אין לי לאן לעבור לגור עכשיו או כל סיבה אחרת, אתם פשוט מקבלים מודעות בחירה ואפשרויות חדשות מהכנות הזו עם עצמכם.

ואפרופו סיפוק….. איך הסקס?

אז אפרופו מערכות יחסים.. איך מערכת היחסים שלכם עם כסף?

האם את מאמינה שיותר כסף יהיה המפתח שלך לחופש?.

אנחנו נוטים לספר לעצמנו שלהיות חופשי או חופשייה זו מטרת החיים שלנו. אבל המהות היא בחירה. זה המקור של קבלה וחופש.

כמה פעמים מאת את עצמך חושב שאם היה לך כסף היית חופשי לבחור לעשות כל מה שאתה רוצה?

כמה פעמים חשבת שאם היה לך כסף היית חופשייה לבחור עם מי לחיות, איפה לחיות, ומה ליצור בחייך?

אז אני מזכירה לכם ידידיי… האמת היא שיש לכם כבר עכשיו את היכולת לבחור כל דבר.. אבל מה אתם בוחרים במקום כל דבר? אתם בוחרים דברים שעולים כסף. ואתם בוחרים דברים שאתם חושבים שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם כי אין לכם כסף. סוריייייייייייי כסף זה לא המקור לחיים. שמחה כן!

ותראו איך אפשר להסתכל על זה משני מקומות שונים.

אתם יכולים להגיד : וואלה, אם היה לי עכשיו הרבה יותר כסף ממה שאני צריכה, לא הייתי יודעת מה לעשות איתו”

או שאתם יכולים לשאול: מה אפשרי עבורי ללמוד לעשות עם כל כך הרבה כסף?

האם את ואתה מוכנים להכיר בכך שאתם אוהבים כסף ורוצים עוד יותר ממנו גם אם כבר יש לכם מספיק? ומה זה מספיק בכלל? איפה למדנו שצריך להסתפק במה שיש? ומה אם השאיפה ליותר תאפשר לנו לקבל יותר?

ומערכות יחסים עם אנשים סביבנו זה בדיוק כמו מערכת היחסים עם כסף.. את מעדיפה להסתובב עם אנשים שלא סובלים אותך, לא מכירים בך ולא אומרים לך כמה את נפלאה?

לא עדיף להסתובב עם אנשים שאוהבים אותך ומרשים לעצמם להראות זאת גם מול אחרים?

אז אם את מוכנה לאהוב כסף, להכיר בו, ולשמוח שיש לך אותו, כמה שיש ובמוכנות לקבל עוד ממנו, הוא יזרום אלייך.. יהיה לו כייף להסתובב איתך!!

אם אתם רוצים לשנות את מערכת היחסים שלכם עם כסף ולא יודעים איך, אני מזמינה אתכם להצטרף אליי לסדרת 3 מפגשים אינטרנטיים מהמחשב שלכם בבית, על כוס קפה, ואת כל הפרטים תוכלו למצוא כאן

אז איזו מערכת יחסים אתם בוחרים עם עצמכם מעכשיו?

איזו מערכת יחסים אתם בוחרים עם ההורים שלכם? עם החברה?

האם זה הזמן לדעת מה אתם רוצים ובוחרים? האם זה הזמן לתת לאיש שלך להיות מי שהוא? לקבל אותו? ללכת?

אין נכון ולא נכון

יש את הידיעה שלך, ורק את יודעת מה נכון עבורך

והאם את מוכנה לקבל הרבה יותר ממה שיש עכשיו?

במערכות היחסים שלך

ועם כסף?

להאזנה לתוכנית המלאה על קבלה מערכות יחסים וסקס כנסו לכאן 

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

 

 

נעים להכיר

אורנה מרום

אורנה מרום

מנחה מוסמכת (Certified Facilitator) לגישת אקסס-קונצ'סנס™, קורסי אקסס-בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים.

מראשוני מנחי השיטה בארץ, שותפה בצוות עבודה אקסס ישראל, בצוות תרגום חומרי אקסס לעברית, ואירוח ד"ר דיין בישראל 2018\2016.
בעברה מטפלת בכירה בתטא הילינג, מורה לתקשור, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך.