תהליכי גוף אנרגטיים

לאהוב את הגוף שיש

אורנה מרום
נכתב על-ידי אורנה מרום

דיברנו כבר על כסף, שפע, תודעת יש, יחסים וסקס, ואיך הם מתקשרים לכסף ולשפע, וממי התעלמנו עד עכשיו בתוך מערכת היחסים המורכבת הזו עם המציאות? מהגוף שלנו. לפני שנצלול לתוך הנושא שלנו היום, לגוף שלנו, מתי בפעם האחרונה הייתם מוכלים אתם והגוף שלכם, בלי שיפוטים? מתי בפעם האחרונה הייתם בהכרת תודה אמיתית לגוף שלכם על כל מה שהוא עבורכם?

אולי אתם סובלים מכאב כרוני, או מחלה כל שהיא, אבל האם זו סיבה לשפוט את הגוף שלכם?  לא בטוחה.

אם אני מסתכלת על החיים שלי אחורה, מאז ומעולם (לפחות עד השלב בו התנתקתי מהגוף שלי והתחלתי להאשים אותו בכל מידי עניינים) התפעלתי ממש מפאר היצירה הזו של הבריאה. מכונה מורכבת, שפועלת (או לפחות אמורה לפעול) בהרמוניה מושלמת ובסינכרון, כשלכל חלק תפקיד מעניין ובעל השפעה על חלקים אחרים.

הייתי מאוד מחוברת לגוף שלי כילדה ונערה. עסקתי בספורט, רקדתי בכל הזדמנות, ביטאתי את עצמי דרך הגוף, אהבתי אותו, הערכתי אותו, מאוד, והעמקתי את לימודיי הן בתיכון במגמת ספורט והן בשלב מאוחר יותר כשלמדתי רפואה טבעית – נטורופתיה. זה פשוט ריתק אותי.

ואיכשהו החיים התחילו , להסתבך, ומשהו השתבש והביא אותי לבחור להתעלם מהחלק הזה שנקרא גוף.

נראה לי שזה התחיל בשלב בו הבנתי שבתור אישה יש לגוף שלי המון כוח. כוח שיכול להיות הרסני, לפחות מנקודת המבט שלי כצעירה. הוא יכול לעזור לי להשיג את מה שאני רוצה (בעיקר מגברים) והוא יכול באותה מידה להכניס אותי לצרות איתם ( עם גברים) כי לא תמיד הרגשתי בטוחה.

כמה פעמים השתמשת בגוף שלך ככוח להשיג את מה שאת רוצה ונבהלת מהעוצמה שלו ושלך להגשים?

כמה פעמים שפטת גברים (או נשים) על כך שרצו אותך רק בגלל הגוף שלך וכעסת שלא רואים את מי שאת באמת?

בשלב הבא עליתי עוד במדרגת הניתוק ממנו, מהגוף, כשכעסתי עליו שבגד בי. ההריון הראשון שלי (אל תגלו אבל גם אלו שאחריו) הסתבך, סכנת חיים שלי ושל הבייבי (עברה לא מזמן את גיל 23, תודה שהתעניינתם) ואח”כ האכזבה שלא עמד בחווית ההריון והלידה כפי שציפיתי ממנו.

והתחלתי להזניח אותו ברמות על. הפסקתי להקשיב לו. הפסקתי להקשיב לעצמי. כעסתי עליו ועליי במשך שנים.

ועליתי במשקל, והרגשתי כבדה, מיותרת, ומי בכלל צריך את הגוף הזה. רק צרות הוא מביא עליי.

ובהמשך עליתי מדרגה נוספת מכיוון אחר.

הערכה שלי לגוף האדם לא נעלמה, היא שינתה כיוון. במשך שנים עסקתי בטיפולי גוף. עיסויים שונים, רפלקסולוגיה, רפואה טבעית, והאמת שזה היה מרתק. אבל שמתי לב שלאחר זמן מה מצאתי שאני מתאכזבת מכך שאנשים מגיעים עם כאבים או עניינים רפואיים שונים ולא מוכנים לקבל את זה שמשהו הביא אותם לסבל הזה. מבחינתם קחי את הגוף שלי ותתקני לי אותו. לא רוצה לדעת למה איך וכמה ומה גרם לזה. ואני בטח לא רוצה לשמוע שיש קשר בין הגוף שלי לאיך אני מרגיש עם החיים שלי. אני למען האמת  לא רוצה להרגיש כלום.

ככל שאני התעמקתי בלימודיי הרוחניים, כך גבר התסכול שלי. והאמת שפתאום מצאתי את עצמי מעדיפה בכלל להתחבר רק לנשמה שלי , לכל מה שאינו פיזי. והתחלקתי לאגור המון נקודות מבט מעניינות נגד הגוף. במיוחד שלי. ואיך נראה לכם שהגוף שלי הגיב לשיפוטים האלו? וואלה, גם הוא התעצבן עליי. בעיקר בגלל שהתעלמתי ממנו. אז הוא הגיב. לחץ דם, כאבים, ניתוחים, כאבי ראש, דלקת פה ודלקת שם. ומלא מלא מלא ביקורים אצל רופאים, כי הוא צעק.

לגוף שלנו אין שום נקודת מבט על המציאות, על מה בריא או לא, על מה נכון או לא נכון לאכול או על איך נכון ולא נכון להראות. הוא גוף. והוא קולט את כל נקודות המבט שלנו והשיפוטים שלנו  את כל החוויות, הטראומות, הרגשות וההרגשות -ומגיב בהתאם כל מה שהגוף עושה זה לספוח את האנרגיה של הדיאלוג הפנימי. של כל מה שלא מאפשר לנו להיות בקבלה, תפיסה והבנה.

כשגישת אקסס קונצשסנס™ נכנסה לחיים שלי גילתי עולם ומלואו בדיאלוג שלי עם בגוף. עם הגוף שלי ועם גופים של אחרים.

הייתי מוכנה להיות ערה לכך שהגוף שלי הוא מראה למידת השיפוטים שלי על עצמי ועל העולם

הייתי מוכנה להיות ערה לכך שלגוף שלי יש תפקיד ממש חשוב בחיי! מעבר להיותו מוחשי, הוא זה שמאפשר לי לקלוט אנרגיות רעיונות ומידעים בעזרת היכולת שלו להרגיש ולחוש (חושים יו נאו) ושבעזרת מה שאני קולטת ממנו, אני יכולה לבחור ולפתוח אפשרויות חדשות!

כמה נקודות המבט והשיפוטים קניתם על הגוף שלכם כבריא חולה יפה מכוער סקסי או דוחה ומשאיר אתכם בדחייה אינסופית אליו ואל עצמכם? מה אם תיצרו את הגוף שלכם כביטוי של המהות שלכם? מה אם תדעו שלגוף שלכם יש את היכולת להשתנות בקלות? מה ישתנה בחיים שלכם אם תגלו שיש לכם דיאלוג פנימי עם הגוף? האם תהיו יותר אדיבים לעצמכם ואליו? אולי יותר עדינים עם עצמכם ואיתו?

אז ביננו, אם לא היה לנו גוף.. האם הינו יכולים להנות מקרני השמש? מקרם גוף טוב? מסקס? אם לא היה לנו גוף ,היינו צריכים כסף? מזון? בגדים?  אבל יש לנו גוף. אז איך זה שאנחנו מזניחים אותו ולא מקשיבים לו כי אנחנו עסוקים בלעבוד רוב הזמן כדי לעשות כסף כדי לספק לגוף את מה שהוא צריך? ממי למדנו לתת ערך רק לנשמה שלנו או רק לגוף שלנו ששכחנו שאנחנו הכל בעת ובעונה אחת?

כמה נקודות מבט קנינו על כך שהגוף שלנו נחות מהנשמה שלנו ואז בכל פעם שאנחנו מקדישים לגוף שלנו מעריצים אותו מענגים אותו ומפנקים אותו יש לנו באופן לא מודע תחושה שאנחנו לא “רוחניים” או מחוברים לרוח שבנו? כמה פעמים בחרנו להתעלם מהגוף כדי להתחבר לרוח שאנחנו?

עליך להכיר תודה על הגוף שלך. את יכול לתפקד ממקום אחר לגמרי כאשר את בהכרת תודה על הגוף שלך.

האם את בהכרת תודה על הגוף שלך או שאת כועסת עליו או מאוכזבת ממנו?

האם את מקשיבה לגוף שלך ושואלת אותו למה הוא זקוק ממך או מה הוא רוצה עכשיו?

האם אתה נלחם בגוף שלך במקום להיות עם הגוף שלך?

אם אתם קוראים חדשים באתר שלי, אני רוצה לספר לכם שהכלים והשאלות שאני משתמשת בהם כלים מתוך גישת אקסס קונשסנס™, שהם סט כלים  שמאפשרים לשנות כל תחום בחיים שלכם מתוך תודעה, ואם אתם ממש רוצים להשתמש בכלים האלו כדי לשנות את המציאות שלכם או תחום חיים מסויים שקשה לכם איתו, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך הטופס שתמצאו בסוף הפוסט.

אז מה אפשרי לעשות כדי ליצור דיאלוג חדש עם הגוף?

  1. תפסיקו בבקשה לשפוט את הגוף שלכם! תתחילו לשים לב לדיאלוג הפנימי שלכם. שימו לב למי שסביבכם, למי שלא מכבד אתכם ואת הגוף שלכם. מי אתם בוחרים להיות לידו? האם אתם בוחרים מעכשיו להזין את הגוף שלכם באהבה? בהכלה? זוכרים שהגוף שלנו קולט את השיפוטים שלנו עליו על עצמנו ועל המציאות ונועל אותם בתוכו ? זה הופך לרעל נגד עצמנו. זה פוגע בתפקוד שלו. זה יוצר רעלים בגוף, כיווצים ומכאן הדרך לכאב סבל ומחלות לא רחוק. מה אפשרי שתפסיקו לשפוט את עצמכם ואת הגוף שלכם? וכל מה שזה מעלה ומונע מכם להיות באיפשור כלפיכם האם אתם מוכנים למחוק ולהרוס מבלי ליצור מחדש?
  2. מתי בפעם האחרונה נגעתם בגוף שלכם? אחד הדברים שהגוף הכי אוהב זה מגע מגע אגיב, מגע דואג ומכיל. וכל מה שלא מאפשר זאת האם אתם מוכנים למחוק ולהרוס מבלי ילצור מחדש? כל מקום שקניתם את זה שמגע הוא מסוכן, מכאיב, מציק, או לא נעים, האם אתם מוכנים למחוק ולהרוס מבלי ליצור מחדש?

הגוף שלנו דומה בעניין הזה לגוף של בעלי החיים, אין לו נקודת מבט או שיפוט. אז תרגלו מגע אוהב ומכיל, תשירו שיר תודה לגוף במקלחת, געו בו, קבלו את כל החלקים שלכם, את כולכם, וכל מה שלא מאפשר לכם לגעת בכם , כל מקום שבו למדתם שזה לא רואי לא מכובד ולא יפה לגעת בעצמכם… כשהייתם ילדים? וכל מה שזה מעלה האם אתם מוכנים למחוק ולהרוס..

  1. תנועה. כמה נקודות מבט יש לכם על תנועה שמשאירים אתכם בקיפאון ובלי יכולת לזוז לשום כיוון? וכל מה שזה מעלה… כמה נקודות מבט ספגתי כל חיי על הגוף ותנועה.. נפש בריאה בגוף בריא… את רוצה לרדת במשקל? בלי ספורט זה לא ילך!!  שמנים חולים (כי לא שמעתם אפעם על ספורטאי שהתמוטט ומת במהלך אימון, נכון) אז כן, הגוף אוהב תנועה, אבל האם אי פעם שאלתם את הגוף שלכם איזו תנועה הוא מבקש? אולי לא לכל גוף מתאים ללכת לחדר כושר או לרוץ ? מה אם בגוף שלכם אוהב להיות במרחבים? מה אם הוא אוהב את תנועת המים? אז שבו בגקוזי פעם בשבוע, אולי הוא אוהב עיסויים? זו גם תנועה. אני גיליתי שהגוף שלי ממש אוהב רפלקסולוגיה ולרקוד.. וגם זו תנועה. אין דרך אחת להניע אותו את הגוף.. אז מזמינה אתכם להיות בשאלה “גוף איזו תנועה היית רוצה שאוסיף לחיי כדי שאתה תרגיש טוב עם עצמך? ובחיי אנשים, להרגיש טוב עם עצמך לא קשור למשקל!!
  2. מוזמנים לעשות  את התרגיל הבא (אין בעיה אם תרצו לעשות את התרגיל בג’קוזי רק שימו לב שהנייר לא נרטב) תעצמו עיניים ותשאלו את הגוף שלכם מה יוצר לו קלילות. מה הדבר שאם תעשו אותו הוא ירגיש קליל. ותכינו לכם רשימה. לפחות של 50 דברים שעושים לגוף שלכם נעים קליל וכייף, ותוכלו כל יום להסתכל על הרשימה ולשאול את הגוף שלכם ” גוף, מה בא לך שנעשה היום?” הוא כבר יסמן לכם!!
  3. רוצים להקשיב לגוף? לקבל ממנו מידע? תתחילו לשאול אותו שאלות כמו ” גוף, מה אתה יודע כאן שישנה את הכל בקלות ובשמחה? יש לכם איבר או מקומות שאתם רוצים שישתנו, תניחו עליהם את הידיים ותשאלו את הגוף ” גוף, מה אתה צריך בשביל שתוכל לשנות את זה?”

גוף, איזה מרחב אנרגיה ותודעה אני יכולה להיות שיאפשר לך להיות המרחב והתודעה שאתה הכי באמת?

אני יודעת, זה לפעמים נשמע מוזר להתחיל לדבר עם הגוף אבל אני רוצה לספר לכם כמה דברים מתוך עוד כמה שהתחילו להשתנות בגוף שלי כשהתחלתי לדבר איתו והרצתי עליו תהליכי גוף ובארס

אז למען גילוי נאות לא ירדתי במשקל אבל, נפרדתי מהמשקפיים, הפסקתי לעשן!!!  הפסקתי לסבול נורא מהצלקות של 4 הניתוחי רחם שלי שגרדו בטרוף בקיץ וכאבו נורא בחורף (וסליחה מראש אם יש לכם דמיון מפותח), אני ישנה בדיוק כמו שנכון לגוף שלי ואני מספיקה הרבה יותר ליצור ולעשות, אני אוכלת הרבההההההההההה פחות שוקולד והרבה יותר ירקות ופירות מאי פעם, אני שמחה יותר, רוקדת יותר כמו פעם והתחלתי לפנק את הגוף שלי בדברים שפעם היו לי שיפוטים עליהם וזה רק חלק.

מה אפשרי עבורכם אם תפסיקו לשפוט אתכם ואת הגוף שלכם?

ואם קשה לכם להפסיק לשפוט אתכם ואותו או אם אתם רוצים ולא יודעים איך, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר 050-2355340 יש המון אפשרויות איך!!!

חלק מכלי אקסס לחיזוק הקשר שלכם עם הגוף  הינם תהליכי הגוף האנרגטיים שמזמינים אתכם לפתח דיאלוג עם הגוף שלכם ועם היכולת של כל אחד מאיתנו לאזן את הגוף.

™Access consciousness גילו מעל 50 תהליכים אנרגטיים שיכולים להקל על גוף לשנות ולהפוך את מצבו הנוכחי. כל אחת מאנרגיות הללו “רצה” על הגוף , ומאפשרת לגוף להתחיל תהליך של ריפוי עצמו. כל תהליך עובד על תחום שונה ותהליכים מרובים יכולים לתרום ולהרחיב את השינוי שאפשרי ליצור. תהליכי מגע התורמים לריפוי, תיקון ואריכות ימים של הגוף, מקלים על הגוף לחזור לתפקידו המקורי לפני טראומה או פגיעה פיזית ורגשית.

כדי ללמוד להריץ את תהליכי הגוף של אקסס לא נדרש ידע קודם, ניסיון או להכיר את כלי אקסס הכרות מוקדמת – כל מה שצריך זה רצון ליצור יותר בחייך ולהסכים להתנסות במשהו אחר!

מה אם זה הזמן להחזיר את השקט לגוף ולשחרר אותו מכל מה שלא מאפשר לו בהירות ושלווה?

תודה שאתם והגוף שלכם קראתם עד כאן, תודה על כל היש ועל כל מה שעוד יהיה, ומה עוד יותר טוב מזה אתם יוצרים עכשיו ביחסים שלכם עם עצמכם ועם הגוף שלכם? מוזמנים להאזין לתוכנית הרדיו המלאה שהנחתי בנושא הגוף

רוצים לשאול בנוגע לגוף? לעצמכם? מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

 

נעים להכיר

אורנה מרום

אורנה מרום

מנחה מוסמכת (Certified Facilitator) לגישת אקסס-קונצ'סנס™, קורסי אקסס-בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים.

מראשוני מנחי השיטה בארץ, שותפה בצוות עבודה אקסס ישראל, בצוות תרגום חומרי אקסס לעברית, ואירוח ד"ר דיין בישראל 2018\2016.
בעברה מטפלת בכירה בתטא הילינג, מורה לתקשור, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך.