אקסס קונשסנס

על שובו של הג’נטלמן, מאת ד”ר דיין היר, אקסס קונשסנס

לאחרונה קראתי את המהדורה הראשונה לתרגום בעברית של הספר ‘שובו של הג’נטלמן’ שכתב ד”ר דיין היר, שותף יוצר של אקסס קונשסנס, ונהנתי מכל רגע. מאז ומעולם סיקרן אותי מה רץ בעולמם של גברים, כי את זה של הנשים אני מכירה. מערכות היחסים שלנו איתם, הגברים, נושקים לכל תחומי החיים. בית ספר, צבא, לימודים, עבודה, זוגיות, הורות.. ולכל מערכת יחסים כזו גוון אחר, דפוסים מנהלים אחרים ומשקעים אנרגטיים כאלו ואחרים.

ובעיקר כי אני תמיד רוצה ללמוד עוד על איך לשפר את מערכות היחסים בחיי, והרצון שלי להעניק לבנים שלי כלים למערכות יחסים אחרות, עם עצמם ועם האחרים והאחרות בחייהם. הרי מערכות יחסים זה לא רק סקס וזה לא רק קשור לאחרים.. זה עולם מורכב של עולמות שלמים שלך עם עצמך, עם אנשים, שיכולים ליצור כאן מופלאות או הרס.

ספר קולח, שופע תובנות וכלים פרקטיים שכל אחד יכול להשתמש בהם, ספר שבאופן אישי הייתי מעניקה לכל הגברים בחיי ו.. לכל הנשים שרוצות מערכות יחסים נעימות יותר עם הגברים בחייהן (ועם עצמן), ואם בא לך לדעת עוד על הספר הזה ועל חלק מהתובנות שקיבלתי בזכות הספר הזה, אני מזמינה אותך להאזין לראיון איתי שערך זוהר נוי ברדיו קס”ם 106FM השבוע.

נעים להכיר

אורנה מרום

אורנה מרום

מנחה מוסמכת (Certified Facilitator) לגישת אקסס-קונצ'סנס™, קורסי אקסס-בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים.

מראשוני מנחי השיטה בארץ, שותפה בצוות עבודה אקסס ישראל, בצוות תרגום חומרי אקסס לעברית, ואירוח ד"ר דיין בישראל 2018\2016.
בעברה מטפלת בכירה בתטא הילינג, מורה לתקשור, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך.