אודות אורנה מרום

Access Consciousness® Certified Facilitator

מנחה מוסמכת לגישת אקסס-קונצ’סנס™, קורסי אקסס-בָארס™ ותהליכי גוף אנרגטיים. מדריכה לתודעה, ומלווה אנשים חזרה לעצמם מעל 15 שנה.

אורנה מרום - מנחת אקסס-בארסמטפלת בכירה בתטא הילינג, רפלקסולוגיה, מאמנת רוחנית, מאבחנת לפי מפת הצבעים האינדיאנית, מנחת מדיטציות אקטיביות לקבוצות ובפסטיבלים גדולים.  מלווה תהליכי גילוי, העצמה וריפוי.

במהלך השנים הרבות בהן אני מטפלת בגוף, בנפש ובנשמה, צברתי ורכשתי ידע ונסיון:

למדתי במסלול נטורופתיה ובמגוון רב של קורסים עיוניים שאפשרו לי להכיר את המבנה ותפקודו של גוף האדם (אנטומיה, פתולוגיה, תרופות, פסיכולוגיה ועוד), הכרתי את צמחי-המרפא ואת תוספי-המזון, בהמשך גיליתי כי אני נמשכת לעולמות גבוהים יותר והעמקתי בלימודי ההילינג, הקריסטלים והתקשור.

אני מתמחה בליווי תהליכים, מיסוס דפוסים מגבילים וריפוי מתוך תפיסת עולם המעצימה את הלקוח ומאפשרת לו להיות זה שמוביל את חייו מתוך היכולת לבחור בו, במי שהוא, ובמה שמיטיב עימו.

בעלת תעודת הוראה ממכללת בית ברל ועסקתי מספר שנים בחינוך לגיל הרך ובניהול מעונות – עד שהבנתי שיש שם משהו אחר שמחכה לי – לא שידעתי בדיוק מה. מנקודת המבט שלי כיום, אני מבינה, שהבחירה לרכוש מקצוע הייתה בחירה של הפחד להיות אני וללכת אחרי היכולות שלי. קניתי, בזכות הפחד הזה, את כל האמירות המוכרות כמו “אדם צריך יציבות בחיים”, “מה עם מקצוע טוב?”, ” חשוב שתלמדי משהו ותמצאי עבודה יציבה ופנסיה”, ” הכי טוב להיות שכיר”. כי בנינו, מי רצה לפני 30 שנה לספר שהילדה שלו עוסקת בדברים “הזויים” כמו גופנפש, נשמות, תודעה, והשד יודע מה עוד? 🙂

עם לידת בני השני פרשתי ויצאתי ללימודי תעודה באוניברסיטת חיפה כסוכנת נסיעות, משרה שזוהר ליווה אותה, אך הרבה יסוריי מצפון על העדרות בשעות אחר הצהרים מהבית והבנה עמוקה שבשלב זה בחיי טובתם של זאטוטי לנגד עיניי. ושוב. ההבנה שבזמנו לא הייתה בהירה כ”כ, שאני מחפשת משהו שמתאים לאיזו דמות שכדאי לי ליצור כדי להתאים למציאות הזו.

בשלב זה הורדתי הילוך ועבדתי בעיקר במשרות משרדיות עד לשבר הגדול בחיי שדחף אותי להתחיל את המסע לריפוי עצמי ובעקבות ההצלחה, לריפוי והעצמת אחרים. בשנת 1999 התחלתי את דרכי כהילרית. מאז ועד היום, אני ממשיכה ללכת בדרך שלי: דרך של מודעות, ריפוי ואהבה, דרך שתימשך כנראה, עד שאעצום את עיניי.

במהלך המסע הזה לגלוי העצמי שלי, אחרי דילוגים בין הגוף לנפש, התבהרה בתוכי ידיעה שהחיים האלו אמורים להיות הרבה יותר פשוטים ממה שלמדתי לחשוב. כאשר אני מוכנה להיות מי שאני, בלי מסכות וניסיונות להתאים את עצמי למה שמצפים ממני, קורים דברים שיכולים להתפס כניסים. שאני מרשה לעצמי להשתמש בדמיון שלי ובהכרה, אני יכולה לבחור באופן מדוייק יותר מה אני רוצה ליצור כאן. תמיד ליוותה אותי הידיעה העמוקה, גם בתוך לימודיי במסע הנשמה, ונפתולי הקארמה, שיש לנו את היכולת לבחור כאן ועכשיו וליצור שינוי מהותי בכל הרמות (פיזי, רגשי, וכו’), גם במקומות שאנשים אחרים חושבים שזה בלתי אפשרי או חסר קיום במציאות הריאלית הזו.

רוב הדברים שידעתי היו עדיין ברמת ההבנה, אבל לא ברמת הבחירה וההתנהלות שלי בחיי בהיום יום. מן פער מתסכל כזה. עד ש…

ערב אחד קפצה לנגד עיניי הזמנה לקורס אקסס בארס ™. לא ממש ידעתי במה מדובר, קלטתי 32 נקודות ומיסוס מחשבות, רגשות ואמונות כובלות, אבל ידעתי שאני רוצה את הדבר הזה!  הייתי בנקודת זמן לא פשוטה, אחרי עוד מעבר דירה והתחלה חדשה, אחרי תקופה של תקיעות בעבודה, מלחמה וכמעט אפס הכנסה. זה היה לשים כיכר לחם על השולחן או להשקיע את הטיפה האחרונה שאיננה, בידיעה שאני חייבת להגיע לקורס הזה. הנס הראשון קרה. מספר שעות אחרי שהודעתי שאני מגיעה לקורס, קיבלתי פניות ראשונות מלקוחות במקום מגוריי החדש (חודשיים של שיווק ופרסום שלא הניבו תוצאות עד להחלטה הזו), שאיפשרו לי לשלם עבור הקורס.

עולם חדש נפרש לרגליי. עולם של פשטות, של קלות, של בהירות. סט של כלים שאיפשרו לי למוסס את כל שאריות הכבלים ששמתי על עצמי בנסיונות נואשים להתאים את עצמי לעולם הזה. תוך חודש הפכתי למנחה, מתוך בחירה להעביר הלאה את הכלים האלו לכל דורש. לכל אדם שבתוך תוכו, כמוני, יודע, שהחיים פה אמורים להיות שמחים, קלים, פשוטים, חיים של בחירה אהבה והחופש להיות. לאנשים שמאמינים אי שם בתוך תוכם, שלקבל אחריות על החיים שלנו זו המתנה הכי גדולה שנוכל לתת לעצמנו. שלבחור זה לא מפחיד אלא פותח לעוד ועוד אפשרויות בחיים. גם אם כרגע הוא עוד לא שם. שלוותר על הפחד ולחיות בתוך אינסוף אפשרויות – זו בחירה וזה אפשרי.

מאז אותו ערב ועד נקודת זמן זו, הספקתי להכשיר מאות עוסקי בארס ועוסקי תהליכי גוף, שחלק בחרו לצעוד הלאה ולהעמיק עוד בכלים המאפשרים גישה לתודעה. חלקם הפכו למנחים בעצמם! ואני? המשכתי להעמיק את הכשרתי בתחום, למדתי עוד קורסים מתקדמים רבים והוסמכתי ע”י גארי דאגלאס וד”ר דיין הייר, מייסדי שיטת אקסס קונצ’סנס, כמנחה מוסמכת לגישה (Access Consciousness® Certified Facilitator), כדי להעמיק את מה שאפשרי עבורי לתת ולתלמידי לקבל. כדי ליצור את החיים שתמיד רציתי והאמנתי שאפשריים!

אלו הכלים המופלאים שאני מעבירה כיום הלאה ללקוחות שלי בקורסים, בארועים ובמפגשים אישיים:

 • Access Consciousness® Certified Facilitator
 • ™Access Bars
 • ™Access Body Process
 • Symphony of Possibility™ by Dr. DAIN HEER
 • ™Access Consciousness Tools

אלו הכלים שבמשך שנים למדתי, חלקם לימדתי ועסקתי בהם:

 • ארומתרפיה
 • מנחה מדיטציות אקטיביות של אושו
 • טכניקת ריפוי בשיחזור גילגולים
 • האימון הרוחני
 • תטא הילינג
 • E.F.T
 • רפואה טבעית מערבית
 • פרחי באך
 • רפלקסולוגיה
 • טיפול בנר-הופי
 • איבחון על פי מפת הצבעים האינדיאנית
 • דיקור-סיני
 • כוסות-רוח ומוקסה
 • עיסוי ארומתרפי
 • עיסוי באבנים חמות

אני אמא לשלושה מתבגרים-בוגרים, שעברו איתי – בסובלנות אין קץ – את מסע ההתפתחות וההתבגרות שלי עצמי, בד בבד עם מסלול צמיחתם. מתגוררת בפרדס-חנה ומודה כל יום על הזכות לראות מרחב ירוק מול העיניים.

כיום אני מודה על הזכות ללוות אנשים בדרך חזרה לעצמם

אנשים כמוני וכמוך, שבשלב כזה או אחר בחייהם, שכחו או פחדו לגלות מי הם באמת, מה הרצונות האמתיים שלהם ועם אילו מתנות מופלאות הגיעו לעולם. מודה על הזכות לראות שבתהליך קצר וממוקד, או בקורס קצר מועד שעטוף כולו באהבה אמיתית, האור חוזר לפנים והחיוך ללב.

על הזכות לראות ילדים נוער ומבוגרים, חוזרים לפרוח בשיאם

איך עצב הופך מכאב לתשוקה לחיות ולעשות. על הזכות לראות איך מבלבול גדול (ולא משנה אם זה בתחום אחד או יותר בחיים) חוזרים ללבלב, לפרוח, לראות פירות. איך אנשים מפסיקים לפחד מרגשות כואבים והופכים אותם לכלי שמוביל אותם קדימה לשקט, לשלמות פנימית, לעשייה שלווה ולחיים שיש בהם אושר. מודה על הבחירה שלי ללכת אחרי הלב, גם כשקשה. על הזכות להיות מחוברת לכוחות הריפוי העוצמתיים של היקום כולו, על הזכות להעביר את הכלים והיכולת הזו הלאה, מתוך אמונה אמיתית שכל אחד יכול.

אני מאמינה ש –
כולנו אחד, שלל אינדיבידואלים מתוך מקור אחד שלם. שכולנו שווים, כולנו ראויים לטוב ביותר. אני יודעת שבאנו לכאן כדי לתמוך אחד בשני בתהליכי הצמיחה והריפוי שלנו. ששוויון היא לא מילה גסה. היא אפשרית ברגע שנעיז להסיר את המגננות והמסכות שלנו, ברגע שליבנו יפתח לאהבה ולאור.

אני מאמינה ש –
כוחות הריפוי נמצאים בכל אחד מאיתנו ובעזרת הליווי הנכון, ובעזרת רצון טוב, ולקיחת אחריות,ועם הכלים הנכונים, כל אחד יכול לרפא את עצמו, את חייו ואת הסובבים אותו. אני מאמינה שכל אחת מטפל ומטופל בעת ובעונה אחת, כל הזמן. ומתוך כך כשאדם בוחר לרפא את כאביו, הכאב סביבו פוחת.

אני מאמינה ש –
גם אם שכחנו מהי הדרך האישית שלנו, בכל רגע ניתן לשוב אליה, אף פעם לא מאוחר מידי. שבעזרת כלים פשוטים נוכל כולנו להיזכר איך להקשיב פנימה, לקול ההנחיה העמוק שיודע לאן להוביל אותנו בבטחה. אני יודעת שכשאנחנו קשובים להדרכה הגבוהה שלנו, ומעיזים להקשיב פנימה, ומעיזים לחלום וליצור בדמיון, החיים כאן, הרבה יותר נעימים, הרבה יותר פשוטים, הם פשוט הרבה יותר אהבה. ואין כוח שידמה לכוחה של אהבה.

אני מקבלת לטיפולים ותהליכים אישיים בקליניקה בפרדס-חנה, שכ’ נווה-התות, רח’ החלוץ 2ב’
ומלמדת אקסס-בארס™, קורס יסודות של אקסס קונצ’סנס ומגוון קורסים של תהליכי גוף אנרגטיים מבית אקסס .

אין אירועים קרובים

לשאלות, בירורים או כל נושא אחר הקשור בתכני האתר, ניתן ליצור איתי קשר באמצעות הטופס מטה: