אקסס בארס ™- פגישה אישית

אקסס-בארס היא טכניקה ממוקדת, מרגיעה, מתאימה לכל גיל וללא תופעות לוואי.
את ההבדל, תוכלי להרגיש כבר אחרי טיפול אחד

הסבר מורחב על השיטה אפשר לקרוא כאן » “אקסס בארס“.

האם מדובר בעצם בעיסוי ראש?

לא. הטיפול מתבצע על ידי נגיעה נעימה בנקודות הממוקמות בראש,  העוצמה לא קובעת את איכות התהליך.  בסוף המפגש התקבלה התחושה כאילו חווית עיסוי עמוק בכל הגוף.

כמה זמן נמשכת הפגישה?

כל פגישה נמשכת כשעה וחצי (למעט סדרות נטו בארס בהן כל מפגש נמשך כשעה)

כמה פגישות נדרשות כדי שהטיפול יצליח?

תלוי. בדרך כלל השפעת המפגש הראשון מורגשת די מהר, בטווח של שעות עד יומיים שלושה. מכוון שכל אדם מגיע אליי בנקודת זמן שונה בחייו ומגיב אחרת , יהיו כאלו שמפגש אישי אחד ישנה את חייהם ויהיו כאלו שיצטרכו להגיע עוד מספר פעמים.  מנסיוני, לרוב אין צורך יותר ממספר מפגשים נוספים מעבר למפגש הראשון ולכן איפשרתי לרכוש אותם כחבילה מוזלת. הבחירה בתדירות המפגשים ובמספר המפגשים היא החלטתך מתוך התפיסה שאין איש שיודע יותר ממך מה נכון לך. האם לתודעה יש כמות זמן או מרחב? לא. זו בחירה ללכת אחרי מה שמרגיש לך כנכון עבורך.

האם יכולות להיות תופעות לוואי?

לא. לאקסס בארס ™ אין תופעות לואי או קונטרה אינדיקציה תרופתית (ובלי קשר אחריותי לכתוב שלא מפסיקים טיפול תרופתי מבלי להוועץ ברופא). אקסס בארס אינו טיפול. זהו תהליך אנרגטי לתודעה. האם לתודעה יש תופעות לואי? ממש לא.  לעיתים נפגוש משהו (תחושה, הרגשה או אי נוחות) שתעלה כדי שנוכל לנצל את ההזדמנות להפרד אחת ולתמיד ממנה. בכל מקרה זה משהו נקודתי זמני, שמבקש התבוננות ויש כלים לבחור אחרת.

למי  אקסס-בארס ™ אינו מתאים?

התהליך מתאים לכולם. תודעה אינה שופטת דבר וכוללת הכל.  בתינוקות ובילדים צעירים התהליך בד”כ קצר.

מה תדירות המפגשים?

אין צורך להחליט מראש כל כמה זמן תצטרך להגיע למפגש . כמו שהזכרתי קודם, לעיתים מספיק מפגש אישי אחד. מכוון שאפקט הבארס מתמשך, אני משאירה את הבחירה בידיך מתי להגיע שוב. לעיתים זה יהיה אחת לשבוע- שבועיים ולעיתים תרגישו שנכון עבורכם לתת לפרק זמן לחלוף. זו אחת הסיבות שחבילת המפגשים המוזלת תקפה לחמישה חודשים.

האם אקסס בארס ™  הוא טיפול ?

לא. זהו לא טיפול במובן הקלאסי של המילה. האם תודעה צריכה טיפול? ממש לא.היא מבקשת לפעמים כלים כדי להגיע אליה. זהו לא טיפול אלטרנטיבי או טיפול משלים ולכן לא נהוג לכנות תהליך זה כטיפול.  אקסס קונצסנס ™ ואקסס בארס ™ הם תהליכים אנרגטיים המובילים אותנו לתודעה רחבה יותר, לנקודה בה אנחנו משוחררים מהקוטביות של המציאות. תהליכים אלו כוללים שילוב של מגע ואינם מוגדרים כטיפול, למרות הנחת הידיים (בשונה משיאצו או רפלקסולוגיה\עיסוי). מעניק הבארס נקרא בעברית עוסק\ת בארס. . זהו מפגש שמתקיים בין אנשים שאחת מהן, אני, תומכת בך בעודך מתחברת לכוחות הריפוי הטבעיים שקיימים בך. אני נמצאת שם על מנת לאפשר לך, באמצעות הכלים שיש ברשותי, כמו אקסס בארס ™ או תהליכים נוספים כמו MTVSS™  וכלים אנרגטיים תודעתיים נוספים, להזכר במה שאת כבר יודעת ובמה שהגוף שלך כבר מכיר בטרם חלו בו השינויים. המפגש האישי מאפשר לך תהליך הזכרות, תהליך התעצמות והתחזקות, תהליך שמחבר אותך חזרה לעצמך בכל הרבדים.

מחיר מפגש אישי: 540 ש”ח

 • משך כל מפגש שעה וחצי
 • כל מפגש מותאם אישית וכולל אחד או יותר מכלי אקסס קונשסנס: בארס, קלירינגז, תהליכי גוף SOP ועוד
 • מחיר מיוחד לרוכשים סידרה
מדיניות ביטולים
 • והיה והמטופל מאחר – הטיפול יסתיים במועד שנקבע מראש.
 • הודעת ביטול מפגש שנקבע 24 שעות לפני המועד שנקבע, לא תחויב בתשלום
 • מפגש שבוטל בהתראה קצרה, או אי הופעה למפגש שנקבע ללא הודעה יחויב ב 50% ממחיר הטיפול
 • ביטול סידרה יתאפשר תוך 14 יום מרכישת הסדרה. במידה ונוצלו חלק מהמפגשים –  יוחזר החלק
  היחסי שנותר, בניכוי הנחת סידרה ובניכוי דמי אשראי אם שולם באשראי
 • לקוחות חדשים – יש להעביר מקדמה בגובה חצי עלות המפגש בעת תיאום התור. היתרה תשולם בתום הפמגש.

תיאום תור למפגש אישי

אורנה שלום,
אני מבקשת לתאם מועד לפגישה אישית ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

 

2s תגובות

 • אורנה היקרה!
  הגענו אלייך כשהינו במבוי סתום וללא פתרונות .עצובים ואפילו סקפטיים.הינו אצל אינספור מטפלים בארץ כדי לנסות למצוא כלים ודרכים לעזור לבן המיוחד שלנו שיש לו הפרעת קשב.טיפולים תרופתיים קונבציונלים ואלטרניבים לא עזרו למרות שניסינו את כל מי שרק המליצו לנו.זה היה יום שני בערב הגענו אלייך אני ובעלי .קיבלת אותנו עם חיוך והמון רוגע.הקשבת חייכת ואמרת לנו:אני מבינה את הקושי uמאמינה שיהיה בסדר אם נקפיד בתהליך.חייכנו ואמרנו :מה יש להפסיד?התחלנו מפגשים קבועים אחת לשבוע הילד התאהב בך וחיכה למפגש בכליון עיניים.אחרי מס מפגשים אמרת שזהו הילד בדרך הנכונה.קיבל כלים ויידע להשתמש בהם בתבונה.עשית עבודה נפלאה.החלטתי לטפל גם בעצמי והיתה לי חויה נדירה.שום מפגש לא היה דומה לשני.השתמשת ביידע שלך בכלים ובסבלנות שלך והבאת אותי למקום טוב של הבנה ושל אהבה.תודה לרונן שהמליץ לנו עלייך.בזכותך יש לנו ילד רגוע יותר מלא אהבה ונתינה .אין הרבה מטפלים כמוך ואנו זכינו. אין לי ספק שמי שיגיע אלייך יזכה ויהנה.
  תודה על הכל -החזרת לנו חיים.
  באהבה גדולה עם חיבוק ענק
  ל.

  • תודה רבה!!! מרגש לראות את קפיצת הדרך האדירה שנעשתה אצל הבחורצ’יק המקסים ואיזו מתנה אתם עבורו. לא מובן מאליו ומאוד מרגש לראות את היחסים מלאי הכבוד וההקשבה בינכם. תודה על המילים החמות על הנכונות לספר ולשתף ועל היותכם .