Access bars – אקסס בארס

שני נזירי זן יצאו מהכפר אל המנזר, מרחק שלושה ימי הליכה. בדרכם הגיעו לנהר, שם פגשו נערה צעירה שביקשה מהם לסייע בידה לחצות לגדה השניה. ללא היסוס, העלה הנזיר הזקן את הנערה על גבו והעביר אותה לצידו השני של הנהר.

יומיים מאוחר יותר, כאשר הגיעו הנזירים למחוז חפצם, פנה הנזיר הצעיר אל חברו ואמר: אני כבר יומיים חושב והופך בזה ולא מבין, הרי אסור לנו לגעת בנשים. מדוע הסכמת לקחת את אותה נערה על גבך?

אני, אמר הנזיר הזקן, לקחתי את הנערה מצידו האחד של הנהר אל צידו השני והשארתי אותה שם – ואילו אתה – נושא את אותה נערה צעירה כבר יומיים על כתפייך.

מוסר השכל: יש דברים שצריך (ללמוד) לשחרר

מה היא שיטת אקסס-בארס?

כאשר אנחנו פועלים מתוך נקודות מבט מוקדמות לגבי מה אפשרי ומה אינו אפשרי בחיים, כאשר אנחנו משועבדים לאמונות נוקשות על איך האופן שבו העולם “עובד”, מרחב האפשרויות שלנו מוגבל ומגביל את יכולתנו לשנות דברים. טיפול בגישת הבארס  ™ מאפשר למוסס את כל מה שמגביל אותנו מלהפתח לרעיונות חדשים ואפשרויות חדשות.

מתי היתה הפעם האחרונה שהרגשתם שאתם באמת משתחררים מהמחשבות המטרידות?
מתי היתה הפעם האחרונה שלקחת פסק זמן לנקות את השיפוטים והניתוחים הלא נגמרים של השכל?
האם אתם מוכנים לקבל?

גישת הבארס ™(Access Bars) סייעה לאלפי אנשים לשנות היבטים רבים של הגוף והחיים שלהם

כולל שינה, בריאות ומשקל, כסף, מין ומערכות יחסים, חרדה, מתח והרבה מעבר לכך. במקרה הגרוע ביותר, תרגישו אחרי התהליך כאילו קיבלתם את העיסוי הטוב ביותר בחייכם, ובמקרה הטוב – כל החיים שלכם יכולים להשתנות למשהו גדול יותר ובקלות מוחלטת.

תהליך בשיטת האקסס-בארס ™ אפקטבי מאוד עבור :

 • בעיות שינה ומשקל
 • התמודדות עם מתחים ולחצים
 • התמודדות עם ADHD והפרעות קשב על סוגיהם
 • קבלת החלטות בכל תחומי החיים
 • תקשורת ממקום מודע ושיפור מערכות-יחסים
 • דחיינות ומיקוד בעשייה
 • שינויים פיזים ורגשיים בגיל המעבר וגיל ההתבגרות
 • שיפור תפקודי למידה והפגת חרדת בחינות
 • הפגת כאבים
 • חסימה יצירתית
אורנה שלום, אנא צרי עימי קשר לפרטים נוספים

עקרונות שיטת האקסס-בארס ™

בהיקף הראש שלנו נמצאות 32 נקודות בשם “בארס” (Bars), כל נקודה מתחברת להיבט שונה של החיים ומאחסנת את הרכיב האלקטרומגנטי של כל המחשבות, הרעיונות, העמדות, ההחלטות והאמונות שהיו לך אי פעם בהקשר של אותו היבט. למשל: יש נקודות “בארס” לשליטה, למודעות, ליצירתיות, לכוח, להזדקנות, לריפוי, לגוף, ליחסי-מין ולכסף.

Access bars ™ הוא תהליך פשוט, לא פולשני, ללא תופעות לוואי, שבו אנרגיית המטפל נוגעת בעדינות על פני נקודות בראש כדי לשחרר אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע, אנרגיה שמנהלת אותנו מבלי שנוכל לגשת אליה. הנגיעה משחררת לא רק את מה שכלוא בבארס, אלא אף מאפשרת למטפל לקבל מידע על היבטים נוספים הקשורים לאותו תחום בחיי המטופל וזאת כדי לדעת היכן להתעכב, על אילו נקודות לחזור ובאילו נושאים יש להרחיב את התודעה.

שחרור האנרגיה התקועה משול למחיקת קבצים ישנים מהמחשב. אחרי שמחקנו את הקבצים הישנים הללו – יש לנו יותר מקום כדי ליצור משהו חדש ונפלא – חמש דקות טיפול בשיטת האקסס-בארס יכולות למחוק שנים של נקודות מבט מאוחסנות.

מפת נקודות הבארס

תהליך באקסס-בארס ™(Access Bars) אישי בפרדס-חנה

אקסס-בארס ™ישאיר אותך עם תחושה של שלווה ורוגע, כאילו את כבר מוכנה לשינה נינוחה ועמוקה. התהליך הוא דינמי מאוד ומלבד התחושה הנעימה – נותן לך פתח למיצוי אפשרויות נוספות כדי לשנות את חייך. כאשר אקסס-בארס הופעל על ילדים לפני בחינות, היה לכך השפעה דרמטית על הציונים שלהם. נשים בהריון דיווחו כי תהליך הלידה היה הרבה יותר קל. אנשים רבים מדווחים כי אקסס בארס ™ סייע בשינה עמוקה יותר. מה עוד אפשר לבקש?

טיפול בשיטת אקסס בארס

במקרה הגרוע ביותר, תרגישו אחרי הטיפול כאילו קיבלתם את העיסוי הטוב ביותר בחייכם, ובמקרה הטוב - כל החיים שלכם יכולים להשתנות למשהו גדול יותר ובקלות מוחלטת

התהליך מתבצע בשכיבה, עם בגדים. משך הפגישה שעה וחצי. ההחלטה כמה מפגשים והתדירות יקבעו על ידך בלבד! מה אם מפגש אחד יכול לשנות הרבה מעבר לכל דמיון?

המפגש מתאים לכולם, הבארס אינו מוגדר כטיפול ואינו טיפול אלא הליך אנרגטי תודעתי ולכן מתאים בכל מצב רפואי ומתאים אף לתינוקות וילדים צעירים. משך הפגישה הראשונה כשעה וחצי . שאר המפגשים, במידה ויש צורך, נמשכים כשעה עד שעה וחצי.  התהליך מתבצע בלבוש מלא, חלקו בשיחה אנרגטית וחלקו על מיטת העיסויים.

מרגישה שהגיע הזמן לשחרר?
כי תוך פגישה אחת מתחילים להרגיש את ההבדל

קורס אקסס-בארס ™

קורס אקסס-בארס ™ מיועד ל:

 • למטפלים שרוצים להעמיק את תוצאות הטיפול שלהם. נקודות הבארס משתלבות נהדר כמעט עם כל טכניקה שאתם כבר עובדים איתה בקליניקה שלכם.
 • להורים ולאלו המתמודדים עם ילדים בעלי צורך רב ביצירת מיקוד ושקט פנימי וגם להורים המאמינים שילד שגדל במרחב תודעה המאפשר לו לממש את מלא הפוטנציאל שלו, גדל להיות מבוגר מאושר.
 • לאנשי חינוך שרוצים להעשיר את הגישה החינוכית שלהם ולהפוך אותה לגישה מאפשרת ביטוי אישי, יצירתיות וכבוד
 • נוער: הורים אשר היו רוצים לאפשר לילדיהם, מגיל 14 ומעלה, לזכות בכלי שילווה אותם כל החיים. כלי שיאפשר להם לקחת אחריות על הבחירות שלהם מתוך השקפת עולם רחבה ומעודדת עשייה והתמודדות

20141204_153925_resized-254

משך הקורס 8 שעות ביום אחד מרוכז.

הקורס מקנה כלי טיפולי רב-עוצמה וכן תעודה מטעם הארגון האמריקאי המאפשר לך לקבל מטופלים בתשלום.

אין אירועים קרובים
רוצה ללמוד אקסס-בארס?
הירשמי כבר עכשיו לקורס הקרוב

34s תגובות

 • שלום אליהו:) ראשית חשוב לי לציין כי אקסס בארס היא טכניקה שקיבל ופיתח גארי דאגלס מארה”ב ואני רשאית להנחות אותה. אקסס בארס הוא בהחלט כלי שיש בו מרחב יצירה מאוד גדול. האם נכון להרחיב משהו שטרם ידענו אותו? אולי נכון עבורך לבחור האם לפנות לקבל אקסס על מנת ליצור ריפוי לעינייך או להצטרף לאחד מימי ההנחיה וללמוד כיצד להשתמש בכלי הזה עבור עצמך ו\או עבור אחרים גם? מה עוד אפשרי שהתשובה המדוייקת תתגלה לך בבהירות. לשאלות נוספות, הבהרות צור קשר טלפוני 050-2355340. יום נפלא, אורנה.

  • שלום בת אל
   ניתן ללמוד את הקורס בפרדס חנה או בהתארגנות קבוצה ובתאום מראש – בכל מקום בארץ. מחיר הקורס הינו על פי מחירון אקסס ארה”ב ועומד נכון ל 1.2017 על 1150 ש”ח וכולל חומרים עדכניים כתובים מתורגמים לעברית, רישום מסודר באקסס ארה”ב ותעודת עוסק בארס מטעמם. מוזמנת ליצור קשר טלפוני לפרטים נוספים 050-2355340

  • היי שרית, לצערי באיחור קיבלתי את שאלתך. מקווה שקיבלת פרטים בינתיים. במידה ולא וזה עדיין רלבנטי עבורך, אשמח אם תצרי עימי קשר ב 050-2355340 או דרך טופס פניה מהאתר. טוב מאוחר מלעולם לא?:)

  • הי דניאל, תודה על השאלה 🙂 אפשר לקבל\להעניק בארס בכל פעם שרוצים. אין מגבלה על כמות או תדירות. מכוון שמדובר בפריקה של נקודות מבט וקבלה, מה אם כל המרבה – הרי זה משובח?

 • שלום אורנה
  האם הקורס מתקיים באזור המרכז?
  מודיעין;פתח תקווה;ראש העין ;ראשל״צ או באזור

  • הי סיגל 🙂 אני מנחה בכל מקום בארץ ובעולם אליו מזמינים אותי, ובאופן קבוע בפרדס חנה בקרבת תחבורה ציבורית נגישה, וחיפה. מוזמנת ליצור קשר לפרטים נוספים באמצעות טופס פניה באתר או בטלפון 050-2355340. שבוע נפלא

  • היי מירב, אני מנחה גם בחיפה. ניתן לעקוב אחר המועדים הקרובים והאירועים הנוספים שאני מנחה, באתר ולהרשם לקבלת עידכונים למייל.

 • היי אורנה, הייתי שמחה להתחיל טיפול מסוג זה כדי להיטיב את קשיי השינה שלי. מתגוררת בהולנד ומקווה שאולי יש פה מטפלת בשיטה שאת מכירה.

 • שלום רב, האם הקורס מתאים לגברים והאם יש קורס בחיפה?

  שלום ידידי, הקורס מתאים לכל המעוניין ואין צורך בידע קודם. תוכל לעקב אחר מועדי הקורסים גם בחיפה, באתר.

  • היי קרן, אני מנחה בכל מקום בארץ ובעולם אליו מזמינים אותי. מוזמנת לקבל פרטים נוספים בטלפון 050-2355340 או בפניה דרך טופס באתר ואצור איתך קשר.

  • שלום חדוה, אני מגיעה להנחות גם בירושלים כשיש בקשה כזו. מוזמנת ליצור עימי קשר בטלפון 050-2355340 או לשלוח פניה דרך האתר. שבוע נפלא 🙂

 • שלום אורנה,
  היכן הקורס מתקיים מבחינה פיזית? כמה שעות?
  האם המחיר הוא עבור הקבוצה כולה? מה כולל עוד?

  • היי אילה,
   אני מנחה באופן קבוע בפרדס חנה ובשאר רחבי הארץ כשיש קבוצה שמתאמת איתי מראש. משך קורס הבארס 8 שעות וכולל פעמיים הענקה וקבלה של התהליך המלא, חוברת + תרשים התהליך מתורגמים לעברית, רישום מסודר באירגון העולמי, תעודה מוכרת מטעם האירגון וקבוצות פייסבוק ומפגשי הענקה וקבלה לאחר הקורס ברחבי הארץ. מחיר הקורס הינו מחיר מחירון עולמי הנקבע ע”י האירגון ונכון להיום עומד על 1250 ש”ח למשתתף מגיל 18 ואילך. הורה משלם יכול לצרף את ילדיו עד גיל 15 כולל, ללא תשלום נוסף. ילדים מגיל 15-18 משתתפים בחצי מחיר. חיילים וחיילות בשירות חובה סדיר יכולים להגיע בתאום מראש לקורס הבארס הראשון שלהם ללא עלות. אשמח להשיב על כל שאלה בווטסאפ או בטלפו 050-2355340. יום נפלא, אורנה מרום.

  • היי עינבת, ישנם עוסקי בארס נפלאים בכל רחבי הארץ. מוזמנת להיכנס לפייסבוק לקבוצת אקסס ישראל ולשאול מי עוסק בארס באיזור הדרום. בהצלחה 🙂

 • שלום
  רציתי לשאול האם הטיפול יכול להשפיע על קמטים באיזור הפנים – לי זה הכי חשוב

  • שלום שרה
   כשאנחנו רגועים הגוף שלנו מגיב בהתאם ומקרין נינוחו ושלווה. כמה סטרס הגוף צריך כדי ליצור קמטים ומה אפשרי לו לשחרר כשהוא נינוח? תהליך נוסף שעשוי לעניין אותך נקרא אקסס פייסליפט אנרגטי, גם אותו תוכלי ללמוד ביום אחד מרוכז כולל התנסות במהלך הקורס. כאן תוכלי לקרא פרטים נוספים על התהליך https://tinyurl.com/y6g43f3a. מוזמנת ליצור עימי קשר בווטסאפ או בטלפון לשאלות נוספות, 050-2355340. יום נפלא, אורנה מרום.

השאר תגובה