תוכנית ליווי למיינדסט של מנהיגות למקצועות הטיפול וההנחייה

!DON’T WAIT. CREATE

כי העולם זקוק להצלחה שלך!

איך להפוך את השליחות שלך לעסק מצליח תוך חצי שנה

כמו מטפלות רבות למדת טכניקה אחר טכניקה, השקעת כל כך הרבה זמן, אנרגיה וכסף כדי להיות הטובה ביותר עבור הלקוחות שלך ובכל זאת את לא מצליחה להרוויח כסף כדי להנות עם המשפחה ולהגשים עוד חלומות.

אם אחד מהמשפטים האלו מדבר אלייך, אני שמחה לספר לך שאת בדיוק במקום הנכון!

יש לך חלומות להגיע לעוד לקוחות, לתת עוד שירותים, לפרוץ את גבולות הקליניקה ולצאת לעולם ואת לא יודעת מאיפה להתחיל כי נראה לך תמיד שאין לך מספיק כסף או יכולת לעשות יותר

את מעולה בלתת. את אלופת הנתינה. אבל מה עם לקבל? מה אם כשתלמדי לקבל (כסף, מתנה, פירגון) תגבירי את היכולת שלך לתת עוד?

את לא מאמינות שאת יכולה להתפרנס מקליניקה משגשגת ומתמודדת עם פחדים לא מודעים שעסק מצליח בא על חשבון המשפחה או על חשבון דברים אחרים שחשובים לך.

כמטפלת אישה, כמה את נותנת לעוצמה שלך מקום לבוא לידי ביטוי? כמה את מוכנה להיחשף לעולם ואולי אפילו להרוויח יותר מבעלך? זה אולי נשמע הזוי כרגע. אבל מה אם זה אפשרי?

אז יש לך מלא כלים, ותובנות ואותך. וכל מה שאת רוצה זה, שהעולם ידע שאפשר אחרת, ויש לך מה לתת לו כדי שזה יקרה. ואת פותחת עסק, ועושה ‘מה שצריך’ וזה לא ממש מתרומם. ככה בקטנה. וזה מתסכל!

 כי לך יש מה לתת

כמה שיפוטים על עצמך זה מעורר בגלוי או באופן סמוי? עלייך. על מה שחווית בעבר. על הבחירות שלך. על העסק.

ואולי רק אם אלמד עוד כלי אז…

ואם רק אלך לקורס אינסטוש\ ווטסאפ עיסקי\ צילום\ עריכה אז.. (ודרך אגב, אני ממש ממש לא מזלזלת בכל אלו מכוון שהם תרומה אדירה לעסק ולהתפתחות התודעה שלך)

וכמה את מנסה עוד ועוד וזה כל פעם זז קצת שמאלה קצת ימינה וזהו?

איך היו נראים החיים והעסק שלך אם רק היית מפסיקה לשפוט מה נכון או לא נכון והאם את עושה משהו בסדר?

או מפסיקה לספר לעצמך מה את אוהבת לעשות או יודעת ולא יודעת לעשות, על סמך העבר שלך או מה שהיית עד אתמול?

אז נעים מאוד, למי שטרם התוודעה, שמי אורנה מרום ואני יודעת בדיוק מה עובר עלייך ועל העסק שלך. הייתי שם שנים ארוכות.

בשנים האחרונות ניפצתי בג’וי כמה תקרות זכוכית משוריינות בעסק שלי, וממטפלת שמרוויחה בחודש טוב 5,000 ש”ח, הפכתי לעוסק מורשה עם מינוף השקעות.

בשנים האחרונות לא רק שהנחתי והובלתי שיחות מנחים רבות למנחי הבארס בישראל, גם מנחים רבים, מטפלים, עוסקי בארס ושאר תחומי הטיפול פונים אליי והתנועה הגדולה בעסק שלהם שהתרחשה בעקבות התהליך איתי, גיליתי שיש לי יכולות פנומנליות להוביל התמרה ושינוי בתודעה ובגופים באמצעות קליטה, יצירתיות ותהליכים אנרגטיים בד בבד עם ת’כלס של תפיסה טכנולוגית, הבנת תהליכי שיווק, ראיית אפשרויות (פורטיוניסטיות) וראיית תהליכים שתורמים להרבה אנשי טיפול לדייק ולפרוץ תקרות זכוכית ולהביא את קולם ואת כל מה שהם לעולם, בקלילות ומתוך תחושת סיפוק.

הנה מה שמספרת ענת, מנחה ומטפלת, על התהליך איתי:

אורנה אהובה, למדתי איתך אקסס בארס,חשפת אותי לעולם הכלים של אקסס קונשנסנס.
את אלופה,בעלת ידע רב,תמיד עם חיוך ענק,ולב רחב.
עשית איתך  גם קורס “יסודות”. את שולטת בחומר ומלאת עוצמה,כריזמה וביטחון עצמי.
לכן,כששמעתי שאת יוצאת בתוכנית ליווי עיסקי להזנקת העסק ,ישר הצטרפתי לתוכנית ולמסע.
המון הקשבה, המון אמונה בעצמי, עוד לפני שאני זיהיתי את הפוטנציאל. את מעודדת, מכילה, יצירתית, מצחיקה, בעלת שפע רעיונות. ו”בולדוזר” של עשייה.
עולה לי לומר “עוצמת הרכות”. קשוחה בחוץ ,מתוקה ורכה בפנים.(כמו הצבר הישראלי).
ממליצה מכל הלב.מתניעה להצלחה, באמת !
ענת מנור. מטפלת, מנחת אקסס בארס ומעגלי נשים.

את כל הידע והניסיון הרבים שרכשתי אני מגישה כעת בתוכנית ייחודית למטפלות ומטפלים שנמאס להם לדשדש ויודעים שהגיע הזמן להיות יהלום התודעה שהם לעולם.

ולהרוויח מזה כסף כדי שתתפני לתת עוד ועוד.

בגדול התוכנית כוללת הכל. בכל זאת מדובר בתודעה. מאיך להתמודד ולשנות דפוסים ואמונות בנוגע לתמחור, לקוחות, חסמי שיווק, כסף וטופסולוגיה ועד לאיך לעבוד עם גופים, להתמודד בקלילות עם כל לקוח בכל מצב, בית-משפחה-ילדים-בעל-עסק, לשמור על הכוחות שלך, למנף ולאפשר לך להיות ולהכיר ביהלום הנהגת התודעה שאת

אם את גם רוצה לשמוח כשיועץ המס או רואה החשבון שלך מאחל לך ‘אמן שבשנה הבאה תהפכי לעוסק מורשה’. ולא לראות בזה משהו מפחיד, מאיים ו.. כמעט בלתי אפשרי.

במשך שנים השתתפתי בעשרות קורסי שיווק, עבדתי המון פגישות עם יועצי שיווק, לקחתי כל קורס של מנטור תורן ובעודי מוציאה עשרות אלפי שקלים על קורסי הכשרה שונים למטפלים ולמידה של ניהול עסק, למדתי שהכול מתחיל ונגמר בראש. שהדפוסים, האמונות, ההרגלים, התבניות, כל מה שתפסתי כנכון או ‘לא בסדר’, עצרו אותי מלהיות בעלת עסק מצליח שמאפשר לי להיות בשליחות שלי ולחיות בשפע.

בשנים האחרונות אני מנחה אלפי אנשים למיינדסט חדש המאפשר חיים נהדרים יותר עם כלים מעולם התודעה והגשמת שפע מהירה. בעלת קליניקה פעילה ומשגשגת, עסק שמוציא מנהיגות לאור, משקיעה באפיקי הכנסה נוספים ופורצת גבולות כל יום מחדש. ואם את יודעת שזה אפשרי גם עבורך, אני מושיטה לך יד לתהליך שישנה את המיינדסט שלך ויזניק אותך להצלחה. כי ביננו, את יודעת, העולם כיום זקוק להצלחה שלך! הוא מבקש שאנשים כמוך ישמיעו קולם

הנטייה לשפוט את עצמך ולשפוט את מה שאפשרי או לא אפשרי עבורך, הוא המעצור העיקרי שלך מלנהל ולחגוג עסק מצליח שמשנה את חייהם של עוד ועוד אנשים ואת העולם! ואת זה יקירה, אנחנו יכולות לשנות.

 מה אם זה אפשרי גם עבורך?
אם גם את רוצה להתחיל וליצור את החיים והעסק שלך ולחוות הצלחה, השאירי פרטים בטופס ואחזור אלייך בהקדם

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות