איך להיות כסף? סידרת שיחות זום עם חוברת העבודה האנרגטית של גארי דגלאס

מתי?
11/02/2018 - 11/03/2018
בשעה
21:00 - 22:15


איך להיות כסף?

חשבת פעם איך זה להיות כסף? איך יראו החיים שלך אם הזרימה עם כסף תהיה כזו שאין לה משמעות מוצקה ושום נקודת מבט לא תנהל את חייך לגבי זה? מה אז היה אפשרי לך לבחור שאין לך אומץ לעשות זאת כעת?

כסף הפך להיות מקור המאבק הראשוני עבורינו, בני האדם. במהלך כל תקופות החיים קנינו כל כך הרבה נקודות מבט על כסף, כשיש כסף, כשאין כסף, שהוא כן גדל על העצים או לא, שמרבה נכסים מרבה דאגה, שנאשים עשירים לא שמחים, שכסף בא מעבודה קשה. ומה אם הוא לא כלום מכל זה וגם הכל? מה אם זה תלוי בנקודת המבט שלך מה אפשרי לך לגביו ומה לא?

אם זה הזמן שלך כעת להיות כסף ולפרק את כל נקודות המבט שיש לך על כסף כדי שלעולם לא יהיה לך איתו יותר אישיו, אני מזמינה אותך להצטרף אליי לעבור יחד, על חוברת העבודה המתוקשרת, האנרגטית שקיבל ויצר גארי דגלאס, מייסד גישת אקסס קונשסנס

מה זו חוברת העבודה הזו?

החוברת ‘איך להיות כסף’ התקבלה בתקשור לפני שנים רבות ע”י גארי דגלאס, מייסד אקסס קונשסנס. הוא אמנם כבר לא מתקשר מזה שנים רבות, אך הקורס אותו תיקשר ויצר שינוי רב בחייהם של המשתתפים הוביל אותו לידיעה שאנשים רבים יוכלו להפיק ממנו תועלת אם יעשו באופן פעיל את מה שהוא ומשתתפי הקורס שלו, חוו. הקורס תומלל לחוברת עבודה ובה שאלות ומשימות ותהליכים וורבליים אנרגטיים שיאפשרו לך למוסס נקודות מבט שקנית על כסף ומשאירים אותך תקוע באין ברירה.

האם זה הזמן להצטרף אלינו לחמישה מפגשים משני תודעה בנושא כסף?

הנה קצת פרטים על האירוע

חמישה מפגשים אינטרנטיים
מפגש פיזי בשווי 250 ש”ח בונוס מתנה לנרשמים לסדרה האינטרנטית!
קבוצת ווטסאפ למשתתפים לשאלות, שיתופים והשראה
5 שיחות עבודה משותפת על חוברת העבודה
טיפים, כלים ועזרה לאורך כל סדרת השיחות
כל משתתף מקבל את הקלטת השיחות להאזנה וצפייה חוזרים לתמיד! (כל האזנה חוזרת לתהליכים האנרגטיים מעמיקה את שחרור הדפוסים ונקודות המבט)

מחיר כל חמשת המפגשים 630 ש”ח בלבד! ובונוס מפגש פיזי (נוסף) במתנה!

כן! אורנה, אני רוצה להצטרף

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

על המשתתפים לרכוש את חוברת העבודה. ניתן להזמין חוברת בעברית. חוברות באנגלית ניתן לרכוש גם דרכי. 

מועדי המפגשים:
11.2.18
18.2.18
25.2.18
4.3.18
11.3.18
ומפגש בונוס בפרדס חנה – 26.3.18