גרופ סשן – ערב קלירינג – לעשות את הבחירה הנכונה

מתי?
30/07/2018
בשעה
19:00 - 21:30

איפה?
אצל מתי
גלבוע נירית


בחירה. לבחור. אם לא היה נכון ולא נכון בעולם שלך, מה היית בוחר שאין לך את האומץ לבחור? אילו נקודות מבט על הבחירה הנכונה יש לכם שלא מאפשרות לכם פשוט לבחור מה שנכון לכם, בקלילות? בעולם של שפע אפשרויות האם קל לך לבחור את הדבר ‘הנכון’? ומה קורה כשמתחילים לעוץ לך עצות? האם זה מבלבל אותך או תורם לך? ומה הקשר בין שאלה, בחירה ,אפשרות ותרומה להגשמה?

בין אם זה לבחור מקצוע, מסלול לימודים, לבחור זוגיות, לבחור לעשות פעולה קטנה או כזו הדורשת מאמץ או לבחור… בחיים שלך, אנחנו פעמים רבות מפחדים לעשות את הבחירה הלא נכונה. כזו שניתקע איתה עד יומנו האחרון ונתחרט עליה כל עוד אנחנו נושמים. מה אם לא צריך להתקע עם כלום? מה אם אפשר לבחור מחדש, כל רגע. ובכלל, מה אם כל אי המוכנות שלך לבחור הוא הפחד שלך להצליח, ובגדול?!

כמה את נמנעת מלבחור כדי לא ליצור את החיים הענקיים שאת יודעת שאפשריים לך מהפחד שתשאירי מאחרייך אבק של כוכבים?

מה עשית כל כך חיוני בעל ערך ואמיתי את הדעות, ההשקפות ונקודות מבט של אחרים שמונעים ממך לבחור בך וליצור את החיים שלך כמו שאתה יודע שאפשריים לך מעבר למציאות הזו?

האם זה הזמן שלך לשחרר, לאוורר, להרוס מבלי ליצור מחדש את כל מה שמפחיד אותך בלבחור בך ולהגשים כל מה שרק תרצו?

אז הערב הזה בדיוק בשבילך!

אז למה גרופ סשן? כשאדם אחד עובר תהליך, משהו קורה. תארו לעצמכם מה יכול להיווצר כשקבוצה עוברת תהליך אישי יחד? כמה נקודות מבט מתפרקות כשעולה נושא משותף אחד למספר רב של אנשים? ואיזה תרומה הערב הזה יכול להיות עבורכם? כמה בחירות בקלות תוכלו ליצור בחייכם בעקבות ערב אחד אינטנסיבי ומעצים זה?

 מה זה אומר סשן קבוצתי?

ערב אחד של כשעתיים בו תביאו את עולמכם, עצמכם והנושאים הבוערים שלכם, למרחב, ויחד, בעזרת כלים מרחיבי תודעה וורבליים ואנרגטיים, הכלים שהכי עובדים עבורי הם הכלים של ACCESS CONSCIOUSNESS, לרוב בישיבה כשהאנרגיה רצה על אחד למען כולם ולפעמים על כולם.

זה בעצם כמו להגיע לסשן פרטי, אבל לגמריי אחרת 🙂 כל הכלים שיש לנו, הידע, הנסיון והיכולת ללכת אחרי האנרגיה ולשחק איתה עומדים לרשותם, ואנחנו פשוט נעים בקצב המדוייק ביותר לכולם. מה אנחנו יכולים לחולל בחיינו כשאנחנו משוחררים מציפות מסויימות או מבנים וצורה ומוכנים להיות פתוחים לכל מה שיעלה ויבוא? זו בעצם קבוצה לאמיצים, הרפתקנים שמוכנים להתמסר לעצמם ולאנרגיות וליצור בחייהם משהו אחר.

אילו כלים עומדים לרשותנו?

כל הכלים מבית אקסס קונצ’סנס. כמנחות של השיטה בארץ, עברנו בעצמנו תהליכים רבים, מהותיים, שהפכו את היכולות שלנו ליצור בחיי את מה שנכון עבורנו בהרבה יותר קלות, חופש ואפשרויות. חלק מהכלים מוכרים יותר כמו הבארס, או הקלירינגס חלקם טיפה פחות כמו תהליכי הגוף או הS.O.P  שהוא לחלוטין התמסרות להליכה אחר האנרגיה ומשחק איתה ועוד רבים מהכלים האלו שילוו אותנו בקצב הפועם בקבוצה.

איך זה יראה?

האמת? למה לנו להחליט עכשיו, כי בכל מקום בו אנחנו מחליטים משהו מראש, איך הוא יראה, אנחנו מונעים מעצמנו אפשרות לעקוב אחרי מה שהדבר הזה מבקש מאיתנו להיות.  אז נתחיל ונראה לאן זה מבקש להתקדם. נשב, ננשום ונראה מה הדבר שאם נשחרר אותו עכשיו, יצור הרבה יותר קלות בחיינו. ההזמנה היא למפגש בן כשעתיים, גם קפה ונישנושים יהיו. אז מה אם יש לכם רק מה לקבל מזה, גם אם אתם לא יודעים עוד בדיוק מה?

מה יקרה לנו בעקבות ההשתתפות בערב זה?

שמת לב שכתבתי “מה יקרה לנו?” כי כל מה שקורה בחדר, קורה לכל אחד, גם למנחות! לאן לקחת את הערב וכמה שכבות של שיפוטים ופחד מלבחור, מלבחור בתקשורת, בסקס ומערכות יחסים מלבחור בכם ובמה שאתם יודעים שנכון לכם, מלבחור ליצור את חייכם או את העסק שלכם כמשמחים ונהדרים ,תשילו? זו תהייה בחירה שלך. מה שבטוח, שמשהו יקרה. כל אחד בקצב שלו. אנחנו נעבור ערב של ניקויים אנרגטיים בנושא, היכולת שלנו להיות בתקשורת כנה עם עצמנו, עם אחרים, ליצור כל מה שרק נרצה, לשחק עם אחרים ולהפוך את כל זה למשהו אחר ממה שחשבנו שהוא. לא הגיע הזמן לשחרר את תודעת החומות, הנפרדות וחוסר הכנות העצמית ולהפוך את חייך לכאלו בהם תודעת אחדות, אינטימיות, תודעה ללא צורך בהגנות וקלילות, אנרגיה ממנה אפשר לבחור בקלילות, שולטת? אם כן, והגיע הזמן, ראו הזמנה זו כאישית!

איפה, מתי, וכמה?

בנירית (ליד כפר סבא בנגישות לכביש 6), ב 30.7.18  בשעה 19:00. המחיר למשתתף 250 ש”ח

מה מקבלים?

שתי מנחות מנוסות, מתי ניר פרימק ואורנה מרום

נעבור תהליכים וורבלים אנרגטיים

ואם יתבקש גם SOP

כל משתתף יקבל הקלטה של הערב להאזנה חוזרת והמשך עבודה אנרגטית

קפה ומאפה

הנחייה מעצימה

מענה לשאלות אישיות

 

יש למלא את טופס ההרשמה עם הפרטים המלאים

ולעבור לתשלום מאובטח בכרטיס אשראי

על המנחות

מתי ניר פרימק, מנחת אקסס קונשסנס
דוברת ומרצה באירגונים
חוקרת תודעה ולב ענק של איפשור
מלווה תהליכים אישיים בעלת ניסיון וותק של שנים רבות
מכוונת, מנחה ומברכת למנחי בארס חדשים בישראל מטעם ארגון אקסס קונשסנס ומארחת בצוות אירוח ד”ר דיין היר בישראל

אורנה מרום- מנחת אקסס קונשסנס
מתניעה אנשים וקבוצות לסימפוניה של אפשרויות חדשות
מנחת תודעה, שמחה ומקרבת אנשים לעצמם ופותחת דלתות חדשות
מלווה תהליכים אישיים וקבוצתיים בעלת ניסיון של שנים רבות וניסיון רב בהנחיית קורס היסודות
וותיקת צוות יצירה ועבודה של אקסס ישראל, יוצרת שינוי
חברה בצוות תרגום אקסס ישראל
מארחת את ד”ר דיין היר וגארי דגלאס בישראל

הקורס יתקיים בנירית, צמוד לכפר סבא ורגע מכביש 6!