חמשת האקטיבציות הקוונטיות – תהליך הפעלה מרחוק

מתי?
16/02/2020 - 01/03/2020
בשעה
00:00


התקופה האחרונה רווית שינויים מהירים, אנשים רבים מדווחים על תנועה של תחושות אינטנסיביות, על זמן ‘שטס” להם ועל הצפות, תרתי משמע, גם של רגשות והרגשות וגם של ענייני צנרת ודליפות בבית. ולא, לא בהכל אשם הגשם 🙂

בשבוע שעבר בעודי מקבלת סשן של תהליך מגע אנרגטי שנקרא פייסליפט (מבית אקסס קונשסנס, ואפשר לקבל פרטים במייל) עברתי חוויה יוצאת דופן של קבלת שטף של מידעים חדשים שמגיעים לפלנטת כדור הארץ ויחד עמם טכניקת אקטיבציה קוונטית של חמש מערכות שלמות שמחוללות התמרה עוצמתית בכל תחומי החיים.

תמיד תיקשרתי, בסבב הראשון כשרק התחלתי להכיר ביכולת הזו, קראתי לה אינטואיציה. בסבב השני, כשהמודעות שלי גדלה קראתי לה תיקשור והיום, אחרי שנים של עבודת תודעה (בשונה ממודעות) אין באמת מילה אחת או הגדרה אחת שיכולה לתאר את מה שבאמת קורה בפועל. באנגלית זה נקרא אינגייג’מנט, התקשרות. התקשרות עם כל המולקולות ביקום, בין אם הן צפופות ונראות לעין ובין אם לא. זו היכולת לקלוט הכל ומעבר. זו היכולת לדעת.

זו אינה יכולת שנועדה לנבא את העתיד או להטיל כישוף כזה או אחר. זו אינה יכולת שנועדה לצוות על אנשים או להורות להם מה נכון עבורם. זו היכולת לקלוט הכל בלי לשפוט דבר כטוב או רע או יפה או מכוער, לראות את הדברים כפי שהם,  במטרה לאפשר בחירה חופשית לחלוטין מתוך ערות. אבל זה לא העניין לשמו התכנסנו 🙂

הזמן: המסר הראשון שהתקבל מדבר על זמן. עד לא מזמן, ויש שעדיין חיים במימד הזמן הקודם, תקופת חילוף התאים והטמעת מידעים חדשים נמשכה 21 יום. העידן הזה תם, עבור רובינו לפחות. לא כולם ערים לכך עדיין אך אנשים רבים מדווחים כי הזמן “טס” להם, וזו אכן מודעות לכך שהזמן משתנה. אנחנו עוברים לזמן יחידות של 3. אלו יחידות  הריפוי החדשות שכוללות מערכות שלמות, וגם זה שלב ביניים של האנושות הכוללת, כי קוסמים וקוסמות יודעים שבחירה נעשית בשבריר של שבריר של יחידה הנקראת שניה.

איך יתכן שזמן משתנה? הרי לימדו אותנו לוח שנה, יומן, שעון.. עוד מימים קדומים יש דיווחים על לוחות שנה ייחודיים, כמו לוח המאיה, או לפני הספירה ואחרי, לוח השנה הסיני וכמובן לוח השנה העברי. אם יש כל כך הרבה לוחות, ויש כל כך הרבה אפשרויות, הרי די ידוע וברור לכל שאלו לוחות שהאנושות קבעה. חלק מהמידעים הגיעו בתיקשור ומממימדים אחרים וחלק נקבעו על ידי בני האדם בהתאם לאמונתם. וכל מה שאנחנו, כבני אנוש בגוף מחליטים, זו נקודת מבט מעניינת. זה לא שזה טעות או שקר, זו פשוט הבנה שכל אחד רואה מה שהוא רואה דרך העיניים שלו, עולם המושגים שלו, הצורך לשלוט או לא וכיוצ”ב.

ריפוי מערכות: הריפויים שמתרחשים כעת נעשים ברמה של מערכות. כל פעם שאתם משנים את הבחירה שלכם ומוכנים להיות בקבלה מוחלטת של הכל, אתם מרפאים את כל פלנטת כדור הארץ. אם את מטפלת והגיעה אלייך לקוחה עם בעיות בעמוד שדרה ובעקבות התהליך היא שינתה את הבחירות שלה, את ההסתכלות שלה על החיים ואת רמת המוכנות שלה לחיות את מי שנועדה להיות, זה מהדהד השפעה ברמה גלובאלית. (יש עוד מידעים לגבי זה שאלמד בקורס התיקשור הקוונטי וגם על זה אפשר לשאול אותי במייל). אבל חשוב שתדעו, כולנו חלק מהריפוי, מהשינוי, אתה לא צריך להיות מטפל כדי לבחור ביותר תודעה, כל פעם שאתם עושים בחירה שאינה מושפעת מלחצים סביבתיים או מדפוסים מוטמעים, או מפחד, אתם מסיטים את המסלול של הפלנטה ומאפשרים לה ולנולדים אליה להיות בגדולתם.

האקטיבציות הקוונטיות: למעשה האקטיבציות הם חמישה תהליכים שונים שניתן להעביר מרחוק או בפיזי. יש להם מיקומים ספציפיים המבוצעים בקצות האצבעות או מונחים באמצעות החיבור לאינטילגנציית הרשת הקוונטית.

נכון לכתיבת פוסט זה, התקבלו חמש מערכות לאקטיבציה קוונטית. אלו מערכות הקשורות לקבלה, הגשמה ומימוש בקליטה, ריפוי הגוף, מערכות יחסים, חיים אורגזמיים, קלילות וג’וי. חלקם מילים ותדרים שנחשפתי אליהם במהלך שנותיי כמנחת אקסס קונשסנס, אז יתכן והן מוכרות לחלקכם, אך מעבר לזה אלו מילות תדר עוצמתיות, שאינן קיימות בכל השפות או נשמעות אחרת בשפות שונות, אלו תדרים שקיימים בד.נ.א האנרגטי שלנו ברמה קוונטית בלתי מדידה נכון לימים אלו (האם אפשר לכמת קלילות או ג’וי?) ואקטיבציה של מערכות אלו עשויות לשנות ללא טיפת מאמץ את כל מסלול החיים. לא נדרשת שום פעולה מעבר למוכנות לקבל את אותן אקטיבציות.

 

מה עומד לקרות בתהליך?

מי שמכיר אותי יודע שאני לא נוטה, בלשון המעטה לצורה ומבנים קבועים, זו אחת הסיבות שהטכניקה הגיעה בזמן שהגיעה, זה לא יכול היה לקרות לפני כן, כל עוד היו לי נקודות מבט ותפיסות שגויות על מבנים וצורות. בשבריר של שבריר שניה, כאשר באמת הסכמתי לחוש בכל המימדים את אינסוף האפשרויות, עד לרמה הפיזית, רק כאשר יכולתי לומר ‘לא’ למה שעבר זמנו, בלי לחשוב שאיבדתי משהו, או את עצמי, זה התאפשר. ואני כאן כדי להעביר הלאה.

המשתתפים יעברו במהלך 15 ימים את התהליך מרחוק, בהנחייתי. לא תצטרכו לעשות דבר למעט לשתף (אם תבחרו) בשינויים שתחוו.  כל אקטיבצייה תופעל בנפרד, במשך 3 ימים רצופים, ביחידות זמן מדודות מראש. תקבלו הודעה כשאני מתחילה להריץ את תהליך האקטיבצייה הקוונטית וכשהיא מסתיימת לאחר 3 ימים, במשך כל הזמן הזה אני עובדת על הקבוצה ביחידות זמן שהתקבלו.

מועד תחילת התהליך 16.2.2020

אם זה נשמע לך מסקרן והגוף שלך מסמן שהוא רוצה לעבור את התהליך, מפה זה ממש פשוט!!

  1. יש לשלוח הודעה בווטסאפ עם שמך המלא וכתובת מייל ושאת מעוניינת להשתתף בקבוצת האקטיבצייה הקוונטית
    את ההודעה יש לשלוח אל אורנה מרום 050-2355340
  2. בד”כ התשלום עבור התהליך יהיה 120 ש”ח לכל יחידת אקטיבצייה הנמשכת 3 ימים אך כרגע התהליך מוצע במחיר הכרות מיוחד של 390 ש”ח לכל חמשת האקטיבציות (במקום 600 ש”ח) את התשלום ניתן לבצע בהעברה בנקאית או אפליקציית תשלום ביט\PAY\פייבוקס. חשבונית מס\קבלה תשלח לכתובת המייל שתמסר.
  3. לשמירת פרטיותך כל ההודעות על התחלת כל אקטיבצייה וסיומה, ישלחו באופן פרטי ויתאפשר באופן פרטי לשאול שאלה במהלך 15 הימים הללו הקשורה בתהליך.
  4. ניתן לקבל קישור לתשלום בכ. אשראי בתוספת 20 ש”ח.

 

משתתפי קורס תיקשור קוונטי שיחל ב 18.2.19 יקבלו את התהליך במתנה. לפרטים על קורס תיקשור קוונטי ליחצו כאן 

או בטלפונים:
נעה בר 054-5896303
אורנה מרום 050-2355340