קורס תהליכי גוף אנרגטיים לשיחרור טראומות ותיקון הראייה

מתי?
17/12/2016
בשעה
10:30 - 17:30

איפה?
כרמליה
כרמליה חיפה


™Access consciousness גילו מעל 50 תהליכים אנרגטיים שיכולים להקל על גוף לשנות ולהפוך את מצבו הנוכחי. כל אחת מאנרגיות הללו “רצה” על הגוף , ומאפשרת לגוף להתחיל תהליך של ריפוי עצמו. כל תהליך עובד על תחום שונה ותהליכים מרובים יכולים לתרום ולהרחיב את השינוי שאפשרי ליצור. תהליכי מגע התורמים לריפוי, תיקון ואריכות ימים של הגוף, מקלים על הגוף לחזור לתפקידו המקורי לפני טראומה או פגיעה פיזית ורגשית.

כמובן שאם אתם כבר עוסקים בתחום טיפולי ויש לכם לקוחות, הוספת תהליכי הגוף של אקסס יאפשרו לכם עוד רובד עבודה שיש בו שילוב של יצירת סנכרון עם הגוף והידע שלכם עם רובד אנרגטי.

כל תהליך עובד בתחום שונה ושילוב תהליכים מרובים יכולים לתרום ולהרחיב את פוטנציאל השינוי האפשרי. התהליכים מכסים היבטים שונים של הגוף כגון חיזוק המערכת החיסונית,חיבור לכוח החיות, להיות יותר מחובר לאדמה ומקורקע, תיקון ראייה, להיות יותר בקשר עם מה שאנחנו אוכלים ומה שהגוף דורש, ירידה במשקל, איחוי צלקות, ריפוי דלקות, איזון מערכות גוף שונות ועוד הרבה יותר !

למי מתאים ללמוד את תהליכי הגוף?

כל אחד יכול ללמוד להריץ את האנרגיות האלה, וזה יכול לעתים קרובות להיות מהנה מאוד ומעצים לאנשים כאשר הם מגלים שהם מבינים את זה!

מגוון רחב של אנשים לומדים שיעורים אלה – אנשים שמכירים את שיטת ה Access consciousness , ורוצים ללמוד תהליך נוסף כדי לסייע , אנשים שמעולם לא עשו כל קורס קודם בריפוי, אנשים שיש להם חברים או בני משפחה הסובלים ממחלה או קושי, שרוצים לתרום לריפוי שלהם, ומטפלים  המבקשים להרחיב את הפרקטיקה שלהם ולכלול תהליכים רבי עוצמה אלה עבור הלקוחות שלהם.

לא רק שלא נדרשת הכשרה פורמלית בתחומי רפואה או טיפול ועיסוי, אלא אפילו ילדים יכולים ללמוד ולעשות את זה נהדר. כיוון שאנחנו כמבוגרים לעיתים מסתייגים מתהליכים אנרגטיים, ילדים יכולים להיות ממש מופלאים כשהם עושים תהליכים אלה אפילו יותר ממבוגרים, כי אין להם את כל המושגים מעולם הרפואה או  נקודות מבט קבועות שיש למבוגרים על מה אפשר ולא אפשרי כאשר מדובר בריפוי הגוף.

שיחרור טראומות

תהליך גוף זה כולל הנחת ידיים (בביגוד מלא) ומתאים לכל אדם שחווה טראומה, מכל סוג. התהליך נועד כדי לבטל את ההשפעה האינסופית שיש לטראומה על הגוף ועל המציאות שלך. אדם שחווה טראומה מתנהל, פעמים רבות, כאילו הוא חווה את הטראומה כחוזרת ונשנית. ומהי טראומה? כל חוויה שנחרטה בנו ככזו. תאונת דרכים, מלחמה, מראות קשים, גרושים של הורים, אובדן של אדם קרוב, חשיפה מתמשכת למקום שאיננו רוצים להיות בו (למשל ילדים שגוערים בהם רבות בבית הספר), אין צורה אחת או תחום אחד בו טראומה מוגדרת כטראומה. מה שעשוי לטלטל את עולמך לא בהכרח מטלטל עולמו של אחר. ועם זאת יש חוויות המוכרות כטראומה באופן קולקטיבי.

אם אתם סובלים או מכירים מישהו הסובל מכאב כרוני, מגבלה בתנועה,סטרס מתמשך,  אנשים שחשופים לעומסים כבדים (פיזית או רגשית) וכל אדם שחווה איזו חוויה שאינו מצליח להשתחרר ממנה- הרצת תהליך זה עשויה להקל משמעותית.

תיקון ראייה

תהליך זה מתאים לשחרור נקודות מבט שיצרו בחיינו חוסר יכולת לראות את המציאות כפי שהיינו רוצים ליצור אותה, ולהחזיר את היכולת להתחבר מחדש לראייה בכל המימדים ולהתחבר חזרה לרצון (חזון) הפנימי שלנו. אפשרי להריץ תהליך זה לאנשים הסובלים מבעיות ראייה שונות כמו קוצר\רוחק \אסטיגמציה\ צילינדר\ קטרקט, לסובלים מדלקות חוזרות בסינוסים ולאנשים שאיבדו את היכולת שלהם לראות את המציאות כפי שהיא או לכאלו שמכל מיני סיבות מתקשים לראות קדימה או ליצור חזון וטעם לחייהם. תהליך זה נפלא באותה מידה כדי להתחבר ליכולת שלנו לראות סימנים ולראות בבהירות לאיזו דרך לפנות.

מה מצפה לכם בקורס?

  • משך הקורס 7 שעות
  • תחשפו לאופן שבו אקסס רואים את הגוף ואת הקשר בין תודעה לגוף שלנו
  • תקבלו סקירה של שני תהליכי הגוף הללו שבאתם ללמוד : מהותם, מתי להשתמש איך וכו’
  • תרגול מעשי ובו תקבלו ותריצו  את האנרגיה של כל תהליך. כל משתתף יעניק ויקבל סשן.
  • תקבלו  גם כמה תהליכים מילוליים כדי להשלים את התמונה.
  • תוכלו לשאול כל שאלה שעולה לכם הקשורה לתהליכים, לגוף שלכם ולחייכם
  • אני עוקבת אחרי האנרגיה בקבוצה והצרכים של כל לומד, עונה על שאלות

לעתים קרובות אני נשאלת האם זה משנה אם יש לך ניסיון קודם בריפוי אנרגטי והתשובה היא לא – כל אחד יכול ללמוד להריץ את האנרגיות האלה, וזה יכול לעתים קרובות להיות מהנה מאוד ומעצים לאנשים כאשר הם מגלים שהם מבינים את זה!

כל משתתף מקבל:

  • מידע מתורגם לעברית עם הסבר להרצת התהליך
  • כל משתתף יחווה גם הענקת התהליך וגם קבלת התהליך
  • תועד עוסק תהליך הגוף אותו למד מטעם אקסס קונשסנס ארה”ב

לרגל שבוע המודעות לגוף של אקסס קונשסנס ברחבי העולם יילמדו שני תהליכי גוף אלו במועד זה במחיר מיוחד!!  המחיר לנרשמים לתהליך אחד 300 ש”ח ( במקום 550 ש”ח) ולשני התהליכים 600 ש”ח (במקום 850 ש”ח)

להרשמה לחצו כאן   (תועברו לטופס ההרשמה באתר אקסס העולמי. יש למלא את הפרטים שלכם באנגלית בלבד) לאחר ההרשמה תקבלו הודעה במייל חוזר עם הפרטים וניצור עימכם קשר טלפוני.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר עם מארחת הקורס, ענת גרינברג 052-3217953
או איתי, מנחת הקורס, אורנה מרום 050-2355340

המנחה אורנה מרום – Access Consciousness® Certified Facilitator
מנחה מוסמכת לגישת אקסס קונצ’סנס, קורסי אקסס בָארס
ותהליכי גוף אנרגטיים מטעם ®Access Consciousness ארה”ב.
מטפלת בכירה בתטא הילינג, מנחת מדיטציות אקטיביות ובוגרת מכללת בית ברל לחינוך.
מנחת תוכנית הרדיו “זה פשוט. לבחור בך” ברדיו נט
אוהבת אנשים. כמו שהם.