NO SEX YESSS SEX – A GROUP SESSION

מתי?
22/05/2017
בשעה
20:00 - 22:30

איפה?
הקליניקה שלי בפרדס חנה
החלוץ 2 ב פרדס חנה


סקס. מילה אחת טעונה בכל כך הרבה משמעויות. יש סקס, אין סקס? מה אם זה משהו הרבה יותר מרק האקט המיני, חיבור האיברים ואיך סקס קשור ליכולת שלך לקבל הרבה יותר בכל תחום חיים אחר? מה, סקס באמת קשור לחמותי? תתפלאי 🙂 ומה אם זה קשור גם ליכולת שלך לקבל אותך. את הגוף שלך? כמה אויר תכניסי לחיים שלך אם תשחררי נקודות מבט על על עצמך על סקס ועל עצמך ביחס לסקס?

ואיך הסקס שלך עם עצמך?מה זה אומר? זה קשור לעוד דברים, לגוף למשל? ועוד איך!

לכסף זה קשור? רוצה ליצור מציאות של שפע וקלות? כן! גם זה קשור לסקס ולא סקס
ומה עשינו כל כך חיוני בדרמה שהפסקנו ליצור אינטימיות?

למה גרופ-סשן

כשאדם אחד עובר תהליך, משהו קורה. תארו לעצמכם מה יכול להיווצר כשקבוצה עוברת תהליך אישי יחד? כמה נקודות מבט מתפרקות כשעולה נושא משותף אחד למספר רב של אנשים? ואיזה תרומה הערב הזה יכול להיות עבורכם?

אז מה זה אומר סשן קבוצתי?

ערב אחד בו תביאו את עולמכם, עצמכם והנושאים הבוערים שלכם, למרחב, ויחד, בעזרת כלים מרחיבי תודעה וורבליים ואנרגטיים, הכלים שהכי עובדים עבורי הם הכלים של ACCESS CONSCIOUSNESS, לרוב בישיבה, לפעמים בשכיבה, כשלפעמים אני מריצה אנרגיות על אחד למען כולם ולפעמים על כולם.

זה בעצם כמו להגיע לסשן פרטי, אבל לגמריי אחרת 🙂 כל הכלים שיש לי, הידע, הנסיון והיכולת ללכת אחרי האנרגיה ולשחק איתה עומדים לרשותם, ואנחנו פשוט נעים בקצב המדוייק ביותר לכולם. מה אנחנו יכולים לחולל בחיינו כשאנחנו משוחררים מציפות מסויימות או מבנים וצורה ומוכנים להיות פתוחים לכל מה שיעלה ויבוא? זו בעצם קבוצה לאמיצים, הרפתקנים שמוכנים להתמסר לעצמם ולאנרגיות וליצור בחייהם משהו אחר.

אני חייבת להחשף בפני כולם ולדבר?

ממש לא! אנרגיות פועלות על כל הנוכחים גם אם הם בוחרים לשבתבשקט ולהאזין בלבד. פעמים רבות גיליתי שכאשר אני טרודה בנושא מסויים או חושבת על שאלה אבל לא מצליחה לשאול אותה בקול, קורה פעמים רבות שמישהו אחר מהנוכחים שואל בדיוק מה שרציתי לקבל עליו תשובה. כמה פעמים למדנו על עצמנו דרך הקשבה לאחר? ומה תוכלי לקבל רק מעצם נוכחותך?

אילו כלים עומדים לרשותנו?

כל הכלים מבית אקסס קונצ’סנס. כמנחה של  השיטה בארץ, עברתי בעצמי תהליכים רבים, מהותיים, שהפכו את היכולת שלי ליצור בחיי את מה שנכון עבורי בהרבה יותר קלות, חופש ואפשרויות. חלק מהכלים מוכרים יותר כמו הבארס, או הקלירינגס חלקם טיפה פחות כמו תהליכי הגוף או הS.O.P  שהוא לחלוטין התמכרות להליכה אחר האנרגיה ומשחק איתה ועוד רבים מהכלים האלו שילוו אותנו בקצב הפועם בקבוצה. המון חומרים עדכניים, חדשים, כל פעם בנושא אחר, וכלים שכל אחד יוכל לקחת איתו לדרך.

רגע, אבל אני לא מכירה את כלים האלו שאת מדברת עליהם!

אין צורך בידע קודם או הכרות מוקדמת עם השיטה. היא אנרגטית תודעתית ופועלת על כל מי בוחר בכך. זה אומר שאם משהו לא יתאים לך, זה לא יעבוד גם אם ממש נתעקש 🙂 את בוחרת, את מחליטה, את יודעת מה נכון עבורך!

אבל כדי שתכירי קצת, אקסס קונשסנס הם סט כלים המאפשרים לנו לבחור בתודעה ולקבל יותר בכל תחום בחיים שלנו. סט הכלים הזה כולל את הבארס שעליו תוכלי לקרא כאן וכלים וורבליים ואנרגטיים נוספים. את לא צריכה לדעת או להכיר אף אחד מהם כדי שתוכלי להנות מהערב הזה ולהפיק ממנו את המיטב עבורך! סט הכלים הנפלא הזה מגיע מארה”ב בזכות מייסד השיטה גארי דגלאס והיוצר השותף שלו והמאסטרו לאנרגיות ד”ר דיין היר.

איך זה יראה?

האמת? למה לנו להחליט עכשיו, כי בכל מקום בו אנחנו מחליטים משהו מראש, איך הוא יראה, אנחנו מונעים מעצמנו אפשרות לעקוב אחרי מה שהדבר הזה מבקש מאיתנו להיות.  אז נתחיל ונראה לאן זה מבקש להתקדם. נשב, ננשום ונראה מה הדבר שאם נשחרר אותו עכשיו, יצור הרבה יותר קלות בחיינו. לפעמים זה ענייני כסף, לפעמים משפחה, לפעמים זוגיות, לפעמים רווקות, לפעמים דימוי עצמי, לפעמים העסק,לפעמים אפילו ענייני פוליטיקה דת ומדינה. בקיצור – כל מה שבא- נברך באהבה.  ההזמנה  הפעם היא למפגש בן כשעתיים,  בנושא סקס וקבלה . גם קפה ונישנושים יהיו. אז מה אם יש לכם רק מה לקבל מזה, גם אם אתם לא יודעים עוד בדיוק מה?

איפה, מתי, וכמה?

בפרדס חנה, ב 22.5.17 בשעה 20:00. המחיר למשתתף 250 ש”ח

כולל קובץ קלירינגז שישלח במייל

התשלום באשראי מראש\העברה

בהרשמה מראש!

איפה נרשמים?

במילוי הפרטים כאן:

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

[אורנה]