RELATIONSHIPS – A GROUP SESSION

מתי?
20/02/2017
בשעה
20:00 - 22:00

איפה?
הקליניקה שלי בפרדס חנה
החלוץ 2 ב פרדס חנה


מערכות יחסים. כמה נקודות מבט בתוך צמד מילים. שני עולמות, או יותר, הנפגשים בנסיבות שונות, חלקן מכוח הטבע, למשל ההורים או האחים שלנו,שלא נדבר על הילדים שלנו, וחלקן כי התקבלנו לעבוד במקום מסויים או פשוט כי בחרנו במישהו או במשהו. ובן הזוג שלנו? מה זה מעורר בנו כשאנחנו חושבים על הזוגיות שלנו? על הקשר בין להיות אישה או גבר בתוך כל הסיפור הזה. ואיך נקודות המבט של החברה משפיעות על התפיסה שלך את מערכות היחסים?

ומה עם מערכת היחסים שלך עם עצמך?איך היא? מלאת שמחה וקלות או מלאת שיפוטים וכעס?
ומה עשינו כל כך חיוני להתחשב באחר שהפסקנו להתחשב בעצמנו?

למה גרופ-סשן

כשאדם אחד עובר תהליך, משהו קורה. תארו לעצמכם מה יכול להיווצר כשקבוצה עוברת תהליך אישי יחד? כמה נקודות מבט מתפרקות כשעולה נושא משותף אחד למספר רב של אנשים? ואיזה תרומה הערב הזה יכול להיות עבורכם?

אז מה זה אומר סשן קבוצתי?

ערב אחד  בו תביאו את עולמכם, עצמכם והנושאים הבוערים שלכם, למרחב, ויחד, בעזרת כלים מרחיבי תודעה וורבליים ואנרגטיים, הכלים שהכי עובדים עבורי הם הכלים של ACCESS CONSCIOUSNESS, לרוב בישיבה, לפעמים בשכיבה, כשלפעמים אני מריצה אנרגיות על אחד למען כולם ולפעמים על כולם.

זה בעצם כמו להגיע לסשן פרטי, אבל לגמריי אחרת 🙂 כל הכלים שיש לי, הידע, הנסיון והיכולת ללכת אחרי האנרגיה ולשחק איתה עומדים לרשותם, ואנחנו פשוט נעים בקצב המדוייק ביותר לכולם. מה אנחנו יכולים לחולל בחיינו כשאנחנו משוחררים מציפות מסויימות או מבנים וצורה ומוכנים להיות פתוחים לכל מה שיעלה ויבוא? זו בעצם קבוצה לאמיצים, הרפתקנים שמוכנים להתמסר לעצמם ולאנרגיות וליצור בחייהם משהו אחר.

אילו כלים עומדים לרשותנו?

כל הכלים מבית אקסס קונצ’סנס. כמנחה של  השיטה בארץ, עברתי בעצמי תהליכים רבים, מהותיים, שהפכו את היכולת שלי ליצור בחיי את מה שנכון עבורי בהרבה יותר קלות, חופש ואפשרויות. חלק מהכלים מוכרים יותר כמו הבארס, או הקלירינגס חלקם טיפה פחות כמו תהליכי הגוף או הS.O.P  שהוא לחלוטין התמכרות להליכה אחר האנרגיה ומשחק איתה ועוד רבים מהכלים האלו שילוו אותנו בקצב הפועם בקבוצה. המון חומרים עדכניים, חדשים, כל פעם בנושא אחר, וכלים שכל אחד יוכל לקחת איתו לדרך.

איך זה יראה?

האמת? למה לנו להחליט עכשיו, כי בכל מקום בו אנחנו מחליטים משהו מראש, איך הוא יראה, אנחנו מונעים מעצמנו אפשרות לעקוב אחרי מה שהדבר הזה מבקש מאיתנו להיות.  אז נתחיל ונראה לאן זה מבקש להתקדם. נשב, ננשום ונראה מה הדבר שאם נשחרר אותו עכשיו, יצור הרבה יותר קלות בחיינו. לפעמים זה ענייני כסף, לפעמים משפחה, לפעמים זוגיות, לפעמים רווקות, לפעמים דימוי עצמי, לפעמים העסק,לפעמים אפילו ענייני פוליטיקה דת ומדינה. בקיצור – כל מה שבא- נברך באהבה.  ההזמנה  הפעם היא למפגש בן כשעתיים,  בנושא מערכות יחסים . גם קפה ונישנושים יהיו. אז מה אם יש לכם רק מה לקבל מזה, גם אם אתם לא יודעים עוד בדיוק מה?

איפה, מתי, וכמה?

בפרדס חנה, ב 20.2.17 בשעה 20:00. המחיר למשתתף 180 ש”ח  במזומן אשראי צ’ק ביום הארוע.

איפה נרשמים?

במילוי הפרטים כאן:

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

[אורנה]