BE THE LEADER – A GROUP SESSION

מתי?
06/02/2017
בשעה
20:00 - 22:00

איפה?
הקליניקה שלי בפרדס חנה
החלוץ 2 ב פרדס חנה


רוב החיים  אנחנו מחפשים אחרי המושכות שנוכל לקחת ליידים כדי להנהיג את החיים שלנו, בד בבד עם החיפוש אחר תשובות ממקורות חיצוניים לנו. כשמגיע הזמן לקבל החלטות חשובות, כמה פעמים אנחנו מתייעצים עם אחרים? כמה קולות רקע מונעים מאיתנו להנהיג את החיים שלנו לאן שבאמת היינו רוצים? ומה זה להיות מנהיג? האם כל פעם שאני מורדת במוסכמות ובוחרת אחרת אני מנהיגה? או שאולי יש דרך אחרת, פשוטה יותר ונעימה יותר עבורי להנהיג את חיי? ומה הקשר בין מנהיגות, שאלות בחירות ואפשרויות? ואיך כל זה קשור ליצירת העתיד שלך?

כמי שנתפסה שנים רבות בעיני המערכת כ’מנהיגה שלילית’ ובחרה להתכווץ לנקודה הכי קטנה שאפשר כדי לא להפריע לאף אחד ובטח לא להנהיג אפאחד לשום מקום, גם לא את עצמה, חוויתי גילויים רבים בקורס שבעת הימים האינטנסיביים עם גארי דאגלאס שחזרתי מהם בימים אלו. חזרתי מוכנה להיות מי שאני. המנהיגה של עצמי.

ואתם מוזמנים

לעלות ביחד איתי, איש איש בדרכו שלו, אל מסלול ההנהגה של חייכם. ערב של תובנות רבות, שאלות, ניקויים וכל מה שצריך כדי שגם אתם תתחברו למנהיג שאתם!!

למה גרופ סשן?

כשאדם אחד עובר תהליך, משהו קורה. תארו לעצמכם מה יכול להיווצר כשקבוצה עוברת תהליך אישי יחד? כמה נקודות מבט מתפרקות כשעולה נושא משותף אחד למספר רב של אנשים? ואיזה תרומה הערב הזה יכול להיות עבורכם?

אז מה זה אומר סשן קבוצתי?

ערב אחד  בו תביאו את עולמכם, עצמכם והנושאים הבוערים שלכם, למרחב, ויחד, בעזרת כלים מרחיבי תודעה וורבליים ואנרגטיים, הכלים שהכי עובדים עבורי הם הכלים של ACCESS CONSCIOUSNESS, לרוב בישיבה, לפעמים בשכיבה, כשלפעמים אני מריצה אנרגיות על אחד למען כולם ולפעמים על כולם.

זה בעצם כמו להגיע לסשן פרטי, אבל לגמריי אחרת 🙂 כל הכלים שיש לי, הידע, הנסיון והיכולת ללכת אחרי האנרגיה ולשחק איתה עומדים לרשותם, ואנחנו פשוט נעים בקצב המדוייק ביותר לכולם. מה אנחנו יכולים לחולל בחיינו כשאנחנו משוחררים מציפות מסויימות או מבנים וצורה ומוכנים להיות פתוחים לכל מה שיעלה ויבוא? זו בעצם קבוצה לאמיצים, הרפתקנים שמוכנים להתמסר לעצמם ולאנרגיות וליצור בחייהם משהו אחר.

אילו כלים עומדים לרשותנו?

כל הכלים מבית אקסס קונצ’סנס. כמנחה של  השיטה בארץ, עברתי בעצמי תהליכים רבים, מהותיים, שהפכו את היכולת שלי ליצור בחיי את מה שנכון עבורי בהרבה יותר קלות, חופש ואפשרויות. חלק מהכלים מוכרים יותר כמו הבארס, או הקלירינגס חלקם טיפה פחות כמו תהליכי הגוף או הS.O.P  שהוא לחלוטין התמכרות להליכה אחר האנרגיה ומשחק איתה ועוד רבים מהכלים האלו שילוו אותנו בקצב הפועם בקבוצה.

איך זה יראה?

האמת? למה לנו להחליט עכשיו, כי בכל מקום בו אנחנו מחליטים משהו מראש, איך הוא יראה, אנחנו מונעים מעצמנו אפשרות לעקוב אחרי מה שהדבר הזה מבקש מאיתנו להיות.  אז נתחיל ונראה לאן זה מבקש להתקדם. נשב, ננשום ונראה מה הדבר שאם נשחרר אותו עכשיו, יצור הרבה יותר קלות בחיינו. לפעמים זה ענייני כסף, לפעמים משפחה, לפעמים זוגיות, לפעמים רווקות, לפעמים דימוי עצמי, לפעמים העסק,לפעמים אפילו ענייני פוליטיקה דת ומדינה. בקיצור – כל מה שבא- נברך באהבה.  ההזמנה  הפעם היא למפגש בן כשעתיים,  בנושא מנהיגות . גם קפה ונישנושים יהיו. אז מה אם יש לכם רק מה לקבל מזה, גם אם אתם לא יודעים עוד בדיוק מה?

איפה, מתי, וכמה?

בפרדס חנה, ב 6.2.17  בשעה 20:00. המחיר למשתתף 180 ש”ח  במזומן\ אשראי\ צ’ק ביום הארוע.

איפה נרשמים?

במילוי הפרטים כאן:

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

[אורנה]