להרחיב את חייך – גרופ-סשן – לעצור את ההתעללות

מתי?
14/06/2018
בשעה
20:00 - 22:00

איפה?
גדרה
אצל מאיזה אופיר גדרה


כשאדם אחד עובר תהליך, משהו קורה. תארו לעצמכם מה יכול להיווצר כשקבוצה עוברת תהליך אישי יחד? כמה נקודות מבט מתפרקות כשעולה נושא משותף אחד למספר רב של אנשים? ואיזה תרומה הערב הזה יכול להיות עבורכם? כמה כסף תוכלו ליצור בחייכם בעקבות ערב אחד אינטנסיבי ומעצים זה?

אביוז? מה זאת אומרת?

יש כל מיני דרכים בהן התעללות בחיינו באה לידי ביטוי. יש פעמים שהיא מאוד ברורה. יש אנשים שאנחנו מרשים להם לגוע בנו בכל מיני אופנים. יש מקרים שאנחנו לא מקשיבים לעצמנו ויוצרים מעגל התעלמות עצמי אשר לאורך זמן משאיר אותנו בחוויה של התעללות עצמית. יש פעמים שאנחנו מונעים מאיתנו דברים שהגוף שלנו או ההוויה שלנו חושקים בהם, וגם זה סוג של התעללות. מניעה. תארו לעצמכם שמגע זה הדבר הכי נעים לכם בעולם ואתם לא מרשים לכם לקבל ממנו בין אם זה בעיסוי מכל סוג או לא מרשים לעצמכם לחסק או מזמנים לחייכם אנשים שנמנעים ממגע?

בערב הזה ניגע ונשחרר את כל במקומות בהם אנחנו יוצרים לעצמנו חיים של התעללות, מניעה והמנעות, וצימצום של כל מה שאנחנו יודעים בסתר שאפשרי עבורנו בכל תחומי החיים : כסף, זוגיות, מערכות יחסים, הורות, ילדות, הזדקנות, אוכל, דימוי גוף, סקס ומה לא?

 מה זה אומר סשן קבוצתי?

ערב אחד של כשעתיים בו תביאו את עולמכם, עצמכם והנושאים הבוערים שלכם, למרחב, ויחד, בעזרת כלים מרחיבי תודעה וורבליים ואנרגטיים, הכלים שהכי עובדים עבורי הם הכלים של ACCESS CONSCIOUSNESS, לרוב בישיבה כשלפעמים אני מריצה אנרגיות על אחד למען כולם ולפעמים על כולם.

זה בעצם כמו להגיע לסשן פרטי, אבל לגמריי אחרת 🙂 כל הכלים שיש לי, הידע, הנסיון והיכולת ללכת אחרי האנרגיה ולשחק איתה עומדים לרשותם, ואנחנו פשוט נעים בקצב המדוייק ביותר לכולם. מה אנחנו יכולים לחולל בחיינו כשאנחנו משוחררים מציפות מסויימות או מבנים וצורה ומוכנים להיות פתוחים לכל מה שיעלה ויבוא? זו בעצם קבוצה לאמיצים, הרפתקנים שמוכנים להתמסר לעצמם ולאנרגיות וליצור בחייהם משהו אחר.

אילו כלים עומדים לרשותנו?

כל הכלים מבית אקסס קונצ’סנס. כמנחה של השיטה בארץ, עברתי בעצמי תהליכים רבים, מהותיים, שהפכו את היכולת שלי ליצור בחיי את מה שנכון עבורי בהרבה יותר קלות, חופש ואפשרויות. חלק מהכלים מוכרים יותר כמו הבארס, או הקלירינגס חלקם טיפה פחות כמו תהליכי הגוף או הS.O.P  שהוא לחלוטין התמסרות להליכה אחר האנרגיה ומשחק איתה ועוד רבים מהכלים האלו שילוו אותנו בקצב הפועם בקבוצה.

איך זה יראה?

האמת? למה לנו להחליט עכשיו, כי בכל מקום בו אנחנו מחליטים משהו מראש, איך הוא יראה, אנחנו מונעים מעצמנו אפשרות לעקוב אחרי מה שהדבר הזה מבקש מאיתנו להיות.  אז נתחיל ונראה לאן זה מבקש להתקדם. נשב, ננשום ונראה מה הדבר שאם נשחרר אותו עכשיו, יצור הרבה יותר קלות בחיינו. ההזמנה היא למפגש בן כשעתיים, גם קפה ונישנושים יהיו. אז מה אם יש לכם רק מה לקבל מזה, גם אם אתם לא יודעים עוד בדיוק מה?

מה יקרה לנו בעקבות ההשתתפות בערב זה?

שמת לב שכתבתי “מה יקרה לנו?” כי כל מה שקורה בחדר, קורה לכל אחד, גם למנחה! לאן לקחת את הערב וכמה שכבות של שיפוטים על עצמך, על מקומות וחוויות בהן חשת שאת חווה אביוז מכל סוג תשילי? זו תהייה בחירה שלך. מה שבטוח, שמשהו יקרה. כל אחד בקצב שלו. אנחנו נעבור ערב של ניקויים אנרגטיים בנושא אביוז, אביוז וכסף, גוף ומערכות יחסים, היכולת שלנו לקבל את עצמנו, ליצור את מי שאנחנו רוצים להיות, לשחק את החיים ולהפוךלחופש להיות משהו אחר ממה שחשבנו שאפשרי עבורנו. לא הגיע הזמן לשחרר את תודעת החוסר, האביוז, הלא מגיע לי, והבלתי אפשרי ולהפוך את חייך לכאלו בהם תודעת היש, החמלה, האכפתיות וההכלה נמצאים? אם כן, והגיע הזמן, ראו הזמנה זו כאישית!

איפה, מתי, וכמה?

בגדרה אצל מאיזה אופיר הללי, ב 14.6.18  בשעה 20:00. המחיר למשתתף 250 ש”ח  באמצעות הקישור לתשלום מאובטח

כתובת מדויקת תשלח לאחר התשלום, כיומיים לפני האירוע, אל המייל שלך.

מה מקבלים?

נעבור תהליכים וורבלים אנרגטיים

ואם יתבקש גם SOP

כל משתתף יקבל הקלטה של הערב להאזנה חוזרת והמשך עבודה אנרגטית

קפה ומאפה

הנחייה מעצימה

מענה לשאלות אישיות

 

איפה נרשמים?

 

על מנחת הערב

אורנה מרום- מנחת אקסס קונשסנס
מתניעה אנשים וקבוצות לסימפוניה של אפשרויות חדשות
מנחת תודעה, שמחה ומקרבת אנשים לעצמם ופותחת דלתות חדשות
מלווה תהליכים אישיים וקבוצתיים בעלת ניסיון של שנים רבות וניסיון רב בהנחיית קורס היסודות
וותיקת צוות יצירה ועבודה של אקסס ישראל, יוצרת שינוי
חברה בצוות תרגום אקסס ישראל
מארחת את ד”ר דיין היר וגארי דגלאס בישראל מייסד – ושותף יוצר של אקסס קונשסנס