שיפור הראייה ושחרור טראומות – קורס תהליכי גוף אנרגטיים שכל אחד יכול ללמוד

מתי?
15/11/2019
בשעה
09:30 - 15:30

איפה?
הקליניקה בפרדס-חנה
החלוץ 2 פרדס חנה


הקורס מיועד לקהל הרחב, אינו דורש כל ידע מוקדם והוא מתאים במיוחד למטפלים ולאלו שרוצים לשלב טכניקת טיפול נוספת בארגז הכלים שלהם, לאנשים שמרגישים קריאה לעזור לאחרים, למטפלים שרוצים להוסיף רובד עבודה אנרגטי בקליניקה, לאנשים שאובחנו עם קטרקט או שינוי בראייה, אסטיגמציה או פריזמה, ולכל מי שרוצה לקבל כלים המאפשר שינוי ויצירת מרחב חדש לגוף

™Access consciousness גילו מעל 50 תהליכים אנרגטיים שיכולים להקל על גוף לשנות ולהפוך את מצבו הנוכחי. כל אחת מאנרגיות הללו “רצה” על הגוף , ומאפשרת לגוף להתחיל תהליך של ריפוי עצמו. כל תהליך עובד על תחום שונה ותהליכים מרובים יכולים לתרום ולהרחיב את השינוי שאפשרי ליצור. תהליכי מגע התורמים לריפוי, תיקון ואריכות ימים של הגוף, מקלים על הגוף לחזור לתפקידו המקורי לפני טראומה או פגיעה פיזית ורגשית.

כמובן שאם אתם כבר עוסקים בתחום טיפולי ויש לכם לקוחות, הוספת תהליכי הגוף של אקסס יאפשרו לכם עוד רובד עבודה שיש בו שילוב של יצירת סנכרון עם הגוף והידע שלכם עם רובד אנרגטי.

כל תהליך עובד בתחום שונה ושילוב תהליכים מרובים יכולים לתרום ולהרחיב את פוטנציאל השינוי האפשרי. התהליכים מכסים היבטים שונים של הגוף כגון חיזוק המערכת החיסונית,חיבור לכוח החיות, להיות יותר מחובר לאדמה ומקורקע, תיקון ראייה, להיות יותר בקשר עם מה שאנחנו אוכלים ומה שהגוף דורש, ירידה במשקל, איחוי צלקות, ריפוי דלקות, איזון מערכות גוף שונות ועוד הרבה יותר !

מה נלמד בכיתת גוף זו?

משך הקורס המלא: 5 שעות.

במהלך הקורס נלמד ונכיר שתי טכניקות גוף מתוך מבחר התהליכים בהרחבה, נלמד כיצד להריץ את התהליכים ותתרגלו ותחוו כל אחת מהן תחת הנחייה צמודה. שני תהליכים אלו משלימים ומעצימים אחד את השני!

1. תהליך לשיפור הראייה – שבועה של עיוורון. המפרק את כל המקומות בהם נשבענו לעצמנו או לאחרים שלא לראות יותר ולהפוך כעוורים למישהו או למשהו מתוך כוונה לגונן על עצמנו או על מישהו. פhרוק כל אותן נקודות מבט שמשאירים אותנו בעיוורון כלפי תחום בחיים, או כלי המודעות והתודעה שלנו, המשאיר אותנו במעגל אינסופי של אי ראייה ומסך מעושן.

2. תהליך לשחרור טראומות. תהליך הפורק מהגוף והתודעה את כל נקודות המבט שמשאירות כל חוויה טראומטית שעברנו כתקועה באינסוף. כל מה שלא מאפשר לנו לנוע מעל מה שקפא בתוכנו.

בסיום הקורס יקבל כל משתתף דפי הנחייה שיקלו עליכם לחזור ולתרגל בבית ובנוסף תעודה מטעם הארגון האמריקאי ורישום מסודר במשרדי הארגון.

מה תלמדי בקורס?

 • שני תהליכי גוף מהותיים ועוצמתיים לשינוי וריפוי
 • תקבלי כלים מרחיבי מודעות שתוכלי כבר מייד להשתמש בהם
 • תלמדי את הרצת  ה BODY process
 • תתרגלי שני תהליכים מלאים, תחת הנחייה צמודה

ובנוסף תקבלי:

 • תחשפי לקשר בין תודעה והגוף וכיצד תפיסת תודעה מחוללת שינוי
 • תקבלי סקירה של תהליך הגוף המסוים שבאתם להתמקד בו
 • תרגול מעשי ובו תקבליו ותריצי  את האנרגיה של התהליך.
 • תקבלי גם כמה תהליכים מילוליים כדי להשלים את התמונה.
 • אני עוקבת אחרי האנרגיה בקבוצה והצרכים של כל לומד, עונה על שאלות
 • דפי הנחייה
 • תעודות מטעם הארגון האמריקאי ורישום מסודר במשרדי הארגון

 מחיר ההשתתפות בקורס:

לנרשמים ליום המלא בו ילמדו 2 תהליכים – 435 ש”ח * 2 תש’  או  850 ש”ח בתשלום אחד

לנרשמים לתהליך 1 (או תיקון ראיה או שחרור טראומות לבחירתך) 260 ש”ח * 2 תש’ או 500 ש”ח בתשלום אחד

 

טופס הרשמה לקורס

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות

 

[אורנה]