אקסס בארס אורנה מרום

השינוי מתחיל …עכשיו!

אם את יודעת שהחיים יכולים להיות הרבה יותר קלים ושמחים – אבל – מרגישה תקועה, מוגבלת, מופעלת בניגוד לתחושתך האותנטית.

את את רוצה להרחיב את מרחב האפשרויות העומדות לרשותך, להפיל את כל אותן קירות וחסמים אשר מונעים ממך לממש את הפוטנציאל הגלום בך, אבל לא יודעת איך.

אם את אמא לילדים בעלי צורך רב ביצירת מיקוד ושקט פנימי, ומאמינה שילד שגדל במרחב תודעה המאפשר לו לממש את מלא הפוטנציאל שלו, גדל להיות מבוגר מאושר.

 בירושלים, רביעי , 26 באוקטובר – השינוי יכול להתחיל 

 סדנא חד-יומית של “אקסס-בארס” 

“™Access Consciousness” הינה גישת תודעה ותהליכי מגע אנרגטיים שפותחה ע”י גארי דאגלאס ושעוצבה במיוחד על מנת לתת לך את הכלים לשחרר את עצמך מכל מה שמגביל אותך ונותנת לך אפשרות לעצב את מציאות חייך כך שהדברים יתחילו לעבוד בשבילך.

כחלק מגישה זו פותחה ה”אקסס-בארס” ™ (Access Bars), תהליך שמטרתו לשחרר את כל אותם חסמים הנמצאים בתוכנו, מחשבות מגבילות, רגשות שליליים, דעות ואמונות שקיבלנו מהסביבה או יצרנו במהלך השנים.

השחרור מתבצע באמצעות “הרצת בארס”, נגיעות עדינות ב-32 נקודות הנמצאות בהיקף הראש שלנו, נקודות ה”בארס”. כל אחת מנקודות אלו מייצגת (או מאחסנת) את כל המחשבות, הרעיונות, העמדות, ההחלטות והאמונות שיש לנו בהקשר של אותו היבט: כסף, יצירתיות, מודעות, יחסים, שמחה, ריפוי, שליטה ועוד.

כאשר נוגעים בעדינות בנקודות הללו, “מריצים בארס”, הגוף שלנו מתחיל להירגע ולשחרר את כל אותם חסמים אשר משאירים אותנו תקועים. סשן אופייני של “הרצת בארס” נמשך כשעה.

אפשר “להריץ בארס” בכל מקום שבו אתם יכולים להרגיש בנוח! במיטה בבית, בישיבה במשרד ואפילו על שפת הים.

כל אחד יכול ללמוד “להריץ בארס”, אפילו בני-נוער וילדים. כבר בתום הקורס תוכלו “להריץ בארס” על אחרים, אפילו בתשלום – ומה יכול להיות יותר טוב מזה?

בנוסף, הקורס הוא פתח לאפשרויות רבות נוספות. תוכלי להפוך בהמשך למנחת-בארס או להרחיב את התודעה בלימודי המשך של Access Consciousness.

מי לא היה רוצה להרחיב את מרחב האפשרויות העומדות לרשותו? מי לא היה רוצה להפיל את כל אותן קירות וחסמים אשר מונעים ממנו לממש את הפוטנציאל הגלום בו?

למי הקורס מיועד?

 • לכל מי שיודע שהחיים יכולים להיות הרבה יותר קלים ושמחים,
  והוא פתוח להרחבת התודעה ולשינוי.
 • למטפלים: שרוצים להעמיק את תוצאות הטיפול שלהם.
  הרצת בארס משתלבת נהדר כמעט עם כל טכניקת טיפול ומסייעת ליצירת שינוי ממושך ויציב.
 • להורים: המתמודדים עם ילדים בעלי צורך רב ביצירת מיקוד ושקט פנימי וגם להורים המאמינים שילד שגדל במרחב תודעה המאפשר לו לממש את מלא הפוטנציאל שלו, גדל להיות מבוגר מאושר.
  ניתן לצרף לקורס גם ילדים ונוער (במחיר מיוחד ובליווי הורה) והוא מעניק להם כלי שמאפשר להם לקחת אחריות על הבחירות שלהם, מתוך השקפת עולם רחבה המעודדת עשייה והתמודדות.
 • לאנשי חינוך: שרוצים להעשיר את הגישה החינוכית שלהם ולהפוך אותה לגישה מאפשרת ביטוי אישי, יצירתיות וכבוד.
 • ידע מוקדם – אינו נדרש.

משך הקורס: 8 שעות (יום אחד)

במהלך הקורס נלמד להכיר את שיטת האקסס-בארס בהרחבה, נלמד את 32 נקודות “הבארס” ונתרגל שני טיפולים מלאים תחת הנחייה צמודה. בנוסף יקבל כל משתתף סט כלים מרחיבי תודעה.

בסיום הקורס יקבל כל משתתף “מפת דרכים” לנקודות וחוברת הדרכה שיקלו עליכם לחזור ולתרגל בבית ובנוסף תעודה מטעם הארגון האמריקאי ורישום מסודר במשרדי הארגון.

מחיר ההשתתפות בקורס:

 •  300 $ (1150 ש”ח)
 • ילדים ונוער עד גיל 15 ללא עלות בליווי הורה משלם
 • נוער בגילאי 16-18 בחצי מחיר מהמחיר המלא בליווי הורה משלם
 • חזרה על הקורס: חצי מחיר מהמחיר המלא
 • המחיר נקבע ע”י הארגון העולמי access consciousness ואינו מאפשר שינוי או מתן הנחות
 • דמי רישום להבטחת המקום בסך 300 ש”ח (יתקזז מהמחיר) ניתן לשלם באשראי/העברה בנקאית

לפרטים נוספים ולהרשמה:

מלאי את הטופס מטה או בטלפון: 050-2355-340 (אורנה).

אורנה שלום,
אבקש שתיצרי עימי קשר ולהלן הפרטים שלי

שמי המלא (חובה)

המייל שלי (חובה)

הטלפון שלי (חובה)

הערות